• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[SATILDI] 109 lvl S/S Nuker Char

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bboyerman

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Tem 2009
Puanı
1
Cetus'da 109 lvl s/s nuker char her şeyi ile satılmıştır.

Çar Bilgileri;

BBOYERMAN_17 Rev6 link: Rev6.com - The 6th Revolution
Detaylı Resimler: https://imageshack.com/a/ceab/1
109 lvl ff Full int Showrd,Shield Nuker / 4,7m SP / Kasılmaya Devam
Tüm itemler 12Dg Legend +1 +2 +3 Full blue'dur. Önemli statlar (+61%) ve (+80%)'dir. Diğer statlar (+41%) ve üzeridir.
Tüm itemler kilitlidir.
102 lvl Half-Moon Jaguar Fellow pet mevcuttur.
Süresi başlamamış Premium Plus, ölü kedi(toplayıcı pet), açılmamış 11 adet snowman(toplayıcı pet), zerk ve dmage sc bulunmaktadır.
Yan ezik çarda bir çanta dolusu 7 günlük devil spirit bulunmaktadır.
Job: 53 lvl Hunter'dır. 50 lvl job itemleri mevcuttur.
Çarın kendine özel e-mail koruması mevcuttur. Hesap koruması üst düzeydedir.

Son düzenleme:
isro da bu carlar bu fiyatı vericek yazık bence silkroad online bitti artık :) kabullenin pwp serverdaki güzel bi char daha değerli 120 lvl bile olmayan carlar 150 TL iksi 50 TL bile etmez

isro da bu carlar bu fiyatı vericek yazık bence silkroad online bitti artık :) kabullenin pwp serverdaki güzel bi char daha değerli 120 lvl bile olmayan carlar 150 TL iksi 50 TL bile etmez
senin fikrin. saygı duyarım 120 lvl çarı 12d itemli 150tlye satan da var 120 lvl çıplak 150tlye satan da var değişiyo bu çarların fiyatları diğer fiyatlarla kıyaslandığında uygun. ben de zaten oyunu bırakmak için satıyorum elimden çıksın diye. 7 yıldır oynuyorum doydum artık sronun ömrünün bittiğini ben de biliyorum. ama nolursa olsun çakma sroya asla para vermem yani ne kadar değerli olursa olsun sonuçta bi resmiyeti yok oyunun. isronun hala para edebilmesinin sebebi resmi bi oyun olması yani :) ben bu fiyatı piyasadaki fiyatlara göre belirledim yani.

Son düzenleme:
hayırlı satıslar alabilirim belki glavie i

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar...

Şu Santa dressler hala duruyormu sende ?

j5ik.jpg

Hayırlı satışlar...

Şu Santa dressler hala duruyormu sende ?

j5ik.jpg

teşekkürler..
santa dressler durmuyor onlar event bitene kadardı süresi. fotoğraflarda gördüğün diğer her şey duruyor. çarların lvlleri 108 107 şuan. fotoğrafları yenileyeceğim en kısa zamanda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri