• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[SATILIK] 550TL Değerinde STEAM 100TL + BF3 Pre + Crysis 3 50TL , Guild Wars 2 50TL

FaTaL_ERR0R

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
308
Arkadaşlar STEAM üyeliğimi satışa çıkarıyorum.İçerisinde son çıkan kaliteli oyunlar mevcuttur.Satmamın sebebi , artık üniversite sınavlarına YGS ye çalışıyorum.Oyun oynamayı bırakıyorum.

Satışın nasıl olacağı konusunda alıcıyla konuşarak karar vermek isterim.Havale ile sorunu hallederiz.Önce alıcı parayı yatırır sonra bilgileri alır.İkimizinde mağdur olmayacağı bir şekilde yaparız.

KONUDA Belirtilen tüm fiyatlar başlangıç fiyatıdır.Teklif gelmez ise belirtilen fiyattan birden çok kişi aynı anda teklif verir ise en çok veren satın alacaktır.

1 Haftalığına fiyatları dahada düşürüyorum.Tek oyun fiyatına 3 4 oyun satın alıyorsunuz ! ;

Steam 200'den 150'ye , şimdi ise 100'e
Origin ise 80'den 70'e , şimdi ise 50'ye
GW2 Deluxe ise 60'dan 50 ye düşürüldü.

steam.png

Toplam oyun fiyatı : 550 TL
Benim istediğim ücret : En az 100 TL - Tekliflere göre artabilir. ! Bu fırsat kaçmaz !!!

Oyun Listesi ;

Oyun Adı : Borderlands 2
DLC Satın Alındımı ? : Hayır.
Oyunun steam ücreti nedir ? : US$ 29.99 = 60.1 TL

----------------

Oyun Adı : Call of Duty - Black Ops II
DLC Satın Alındımı ? : Evet , 1 Adet.
Oyunun steam ücreti nedir ? : US$ 59.99 = 108.7 TL

DLC'ler ;

DLC Adı : Call of Duty - Black Ops II - Season Pass
DLC steam ücreti nedir ? : US$ 49.99 = 90.6 TL

----------------

Oyun Adı : Call of Duty - Modern Warfare 3
DLC Satın Alındımı ? : Evet , 3 Adet.
Oyunun steam ücreti nedir ? : US$ 69.99 = 126.9 TL

DLC'ler ;

DLC Adı : Call of Duty - Modern Warfare 3 - Collection 1
DLC steam ücreti nedir ? : US$ 14.99 = 27.1 TL

DLC Adı : Call of Duty - Modern Warfare 3 - Collection 2

DLC Adı : Call of Duty - Modern Warfare 3 - Collection 3 Chaos Pack

----------------

Oyun Adı : Football Manager 2013
Oyunun steam ücreti nedir ? : US$ 39.99 = 76.2 TL

Swi8Bd9.png

582217.gif

Bu bölümde ise ORIGIN üyeliğimi satışa çıkarıyorum.İçerisinde Premium paketi olan , Battlefield 3 Prem. Edition ve Crysis 3 - Hunter Edition bulunmaktadır..

Battlefield 3 Premium + Crysis 3 Hunter Edition = 50 TL !!!!

Toplam oyun fiyatı : 246.1 TL
Benim istediğim ücret : 50 TL - Süper indirim. Bu fırsat kaçmaz !!!

Oyun Listesi ;

Oyun Adı : Battlefield 3 Premium Edition
Premium Satın Alındımı ? : Evet.
Oyunun origin ücreti nedir ? : 49.99 ¤ = 126.08 TL

----------------

Oyun Adı : Crysis 3 Hunter Edition
Oyunun origin ücreti nedir ? : Çıktığında olan fiyatı 120TL , Ön Sipariş ile alınıyordu.Şuan satıştan kalktı.Yerine özelliksiz sade Crysis 3 geldi.

YqOxuCc.png

23588-jolo-guildwars2-333e2e5.png

Bu bölümde ise Guild Wars 2 Deluxe Edition üyeliğimi satışa çıkarıyorum.

Oyunun fiyatı : 135.2 TL
Benim istediğim ücret : 50 TL - Süper indirim. Bu fırsat kaçmaz !!!

Oyun Listesi ;

Oyun Adı : Guild Wars 2 Deluxe Edition
Deluxe Edition hala satışta mı ? : Evet.
Oyunun sitesinde ücreti nedir ? : US$ 69.99 = 135.2 TL
İnanmayanlar için : https://buy.guildwars2.com/en/

AhUvnaL.png

561257.png

İletişim Bilgilerim ;

Website : http://www.fikretsengul.com
E-Posta : fatal_err0r@fikretsengul.com

Son düzenleme:
Çok yanlış zamanda satmaya çalışıyosun yani steamda birçok oyun yaz indiriminde 5$

150TL'ye 15tane oyun alınabilir 3-4oyun yerine daha iyidir

Ayrıca bu oyunları indirimsiz almanın sebebi nedir o kadar para çarçur olmuş

Çok yanlış zamanda satmaya çalışıyosun yani steamda birçok oyun yaz indiriminde 5$

150TL'ye 15tane oyun alınabilir 3-4oyun yerine daha iyidir

Ayrıca bu oyunları indirimsiz almanın sebebi nedir o kadar para çarçur olmuş

İndirim konusunda haklısın.Ne kadar indirim olsada bu oyunların tamamı bu fiyata gelmiyor.Hesapladığında.Ayrıyetten origin vs. de satılık onda pek indirim yok

GW2 üyeliğinin ismini değiştirebilme imkanı var mı? Ayrıca GW2 tek alımlık başka bişi olmuyordu di mi? Bi ayarlamaya çalışıyim :D Baya uygun aslında :D

BF3 Pre Edition 30$ ? :D Battlefield 3 Premium Edition - Origin

GW2 üyeliğinin ismini değiştirebilme imkanı var mı? Ayrıca GW2 tek alımlık başka bişi olmuyordu di mi? Bi ayarlamaya çalışıyim :D Baya uygun aslında :D
evet tek alımlık.

ayrıca e-mail değiştirme kalkmış hesap çalınmasına önlem olarak mail değiştirmek için şunları yapmanız gerekiyormuş.
https://forum-en.guildwars2.com/forum/support/account/E-mail-Change-Questions-merged
https://forum-en.guildwars2.com/for...bmit-a-Ticket-Account-Issues-2/first#post3954

fiko işini baltalayıp daha ucuza bırakırım ben diyeyimmi arkadaşa ? :D
qbz3d.jpg

BF3 Pre Edition 30$ ? :D Battlefield 3 Premium Edition - Origin

evet tek alımlık.

ayrıca e-mail değiştirme kalkmış hesap çalınmasına önlem olarak mail değiştirmek için şunları yapmanız gerekiyormuş.
https://forum-en.guildwars2.com/forum/support/account/E-mail-Change-Questions-merged
https://forum-en.guildwars2.com/for...bmit-a-Ticket-Account-Issues-2/first#post3954

fiko işini baltalayıp daha ucuza bırakırım ben diyeyimmi arkadaşa ? :D
qbz3d.jpg

Öyle birşey yapma :D BF3 Pre 49.99 € ' muş.Thanks yani söylediğin için.Yazıyı okudum.Launcherden değiştirebiliyormuşuz heralde email adresini ?

Öyle birşey yapma :D BF3 Pre 49.99 ¤ ' muş.Thanks yani söylediğin için.Yazıyı okudum.Launcherden değiştirebiliyormuşuz heralde email adresini ?
e-posta adersini doğrulamadıysan değiştirebilirsin diyor orada benim gibi doğrulama işlemini yaptıysan ticket atman gerekmiş :D

Konu günceldir. //Steamdaki yaz indirimi bitti bu yüzden bu fiyata kolay kolay bulamazsınız bunları kapışın :D

İşsiz olurda bu kadar işsiz olunmaz , kimse almasın bence.

1 Haftalığına fiyatları dahada düşürüyorum.Tek oyun fiyatına 3 4 oyun satın alıyorsunuz ! ;

Steam 200'den 150'ye , şimdi ise 100'e
Origin ise 80'den 70'e , şimdi ise 50'ye
GW2 Deluxe ise 60'dan 50 ye düşürüldü.

dostum steam hesabı duruyorsa 75 lira verebilirim satmak istersen.

Geri