• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık 90 level nuker ve 80+ Eu preli charlar.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ati
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ati

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Eyl 2009
Puanı
32
Merhabalar arkadaşlar yeni açılan 90 cap isro aeolus serverinda oluşturduğum parti charlarını satılığa çıkarmış bulunmaktayım.Sizlerde sürekli kapanan private serverlarından sıkıldıysanız isroda yeni bir sro hayatına başlamanın tam sırası !.
* 90 Level nuker s/s 10 gün pre pluss +8 sun spear ve +8 sun sword bulunmakta.Charın üzerinde 84 85 clean itemler bulunmakta.Ayrı yetten sun 9dg set isterseniz yapılabilir.
Parti charları Warriorlar :77 ve 78 lvl Wizardlar : 84,83,83,83,79 ve 79 levellerdedir. Warriorlarda vip buff (oyuna tek tıkla girmenizi sağlar ) bulunmaktadır.Süreleri şubat 2 de bitmektedir.Wizardların üzerinde pre pluss bulunmadır süreleri aynı bitmektedir.Setler npc cleandır.Staffları sun +9 ve +8 dir.
Eğer arkadaşlarınızla başlayıp toplu alım gerçekleşirse fiyatlarda indirip yapılacaktır.Charları istanbul içi elden satmayı düşünüyorum.Ciddi alıcılar mesaj atabilir...

p0za1o.jpg

7qgpzL.jpg

qbMaLZ.jpg

Son düzenleme:
char

hocam karakterler duruyorsa bi görüşelim almaya niyetimiz var. wizardların hepsini ve 1 warrior almayı düşünüyoruz. bu arada karakterler aelous serverinde değil mi ?
Merhabalar arkadaşlar yeni açılan 90 cap isro aeolus serverinda oluşturduğum parti charlarını satılığa çıkarmış bulunmaktayım.Sizlerde sürekli kapanan private serverlarından sıkıldıysanız isroda yeni bir sro hayatına başlamanın tam sırası !.
* 90 Level nuker s/s 10 gün pre pluss +8 sun spear ve +8 sun sword bulunmakta.Charın üzerinde 84 85 clean itemler bulunmakta.Ayrı yetten sun 9dg set isterseniz yapılabilir.
Parti charları Warriorlar :77 ve 78 lvl Wizardlar : 84,83,83,83,79 ve 79 levellerdedir. Warriorlarda vip buff (oyuna tek tıkla girmenizi sağlar ) bulunmaktadır.Süreleri şubat 2 de bitmektedir.Wizardların üzerinde pre pluss bulunmadır süreleri aynı bitmektedir.Setler npc cleandır.Staffları sun +9 ve +8 dir.
Eğer arkadaşlarınızla başlayıp toplu alım gerçekleşirse fiyatlarda indirip yapılacaktır.Charları istanbul içi elden satmayı düşünüyorum.Ciddi alıcılar mesaj atabilir...

p0za1o.jpg

7qgpzL.jpg

qbMaLZ.jpg

Sa charlar duruyorsa bana ulaşabilir misiniz... kolay gelsin numaram 0542 468 34 43

kardeşim toplu değilde bana 1 çar lağzım dediğin gibi kapanan private serverlardan sıkıldım. eğer varsa elinide satılıkca çar tek olarak satabileceğin mesaj at bana

Geri