• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık Bilgisayar Kasası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Merhaba arkadaşlar, ben de bilgisayar kasamı satma kararı aldım. Yaklaşık 2 yıl önce almıştım bilgisayarımı fakat Laptop aldığım için satıyorum.

HDD 500 GB'dir.

Tekliflerinizi bekliyorum.
Kargo ile yollanabilir, kargo masrafları alıcıya aittir.
Fiyat olarak 450 TL düşünüyorum, pazarlık yapılır.

Sistem Özellikleri

l5cpj.png

l5cpw.png

Kasadan Resim

BOOST_VK426-800x500.JPG

Bu avatar benim çok çok öncelerden de kullandığım imza & avatarlardır. Yaklaşık geçen yıl Haziran ayında da kullanıyordum global moderatör olduğum zamanlarda :)

Yanlış anlama ama çok fazla istiyorsunuz :)

Pazarlık yapılır sonuçta ama 250 TL'ye de verecek değilim. Modeli düşük kasalar bile satılıyor o fiyatlara.

Bu avatar benim çok çok öncelerden de kullandığım imza & avatarlardır. Yaklaşık geçen yıl Haziran ayında da kullanıyordum global moderatör olduğum zamanlarda :)

Pazarlık yapılır sonuçta ama 250 TL'ye de verecek değilim. Modeli düşük kasalar bile satılıyor o fiyatlara.
Bilgisayarcılar alıyor o kasaları 100tl satıyor 500tl kendim şahit oldum 2gb ram atom işlemci 256mb ekran kartı bu pc 1300sattı adam gözümün önünde :)

Geri