• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık#Facebook Empires Allies

Aktiflik
K.Tarihi
18 Kas 2011
Puanı
0

37 Level empiress allies char.

36 tane arkadaşı vardır.Çoğu belediye binası inşa edilmiştir.

TOPLAM : 10 tane belediye binası vardır.

Birliklerin çoğu geliştirilmiş en üst düzeydedir.
Resimlerdede görebileceğiniz gibi ''ALTIN GEMİ'' bulunmaktadır
->Altın Gemi nedir ? Altın gemi her 3 arkadaş davet başına sihirli hediyeler verir.

YİNE RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ

574.774 altını
9.689 odunu
6.484 petrolü
2618 aleminium vardır diğer madenlerin hepsindende 2.000 bulunmaktadır.

yb7v.jpg

yb93.jpg

-------------
-------
----
-
TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUM

Bende 36-37 lvle mi ne kastım 1 günde mi ne 12milyon param var istediğim zaman istedimi alıyodum . Bıraktım :D

kötüymüş bende Harpy,Ejderha,24 levelim Dünya Egemenliğinde,12.000 petrol,4000- odun,49 Levelim,Altay Ana Savaş Tankı,Sentör Topu,Türk F16'sı,Konfederasyon askeri,Siyah Operasyon Çok Namlulu Roket Atar,Siyah Operasyon HMS Ocean diye gidiyior.
Asla ve asla hile yapmadım oyuna para yatırdım !

Satılık oyun seviye 84

[sıze=7]satılık oyun seviye 84[/sıze]

:) Tüm Facebook oyunlarını hileleri vardır Zyga nın bazı oyunları haric Texas poker gibi

Geri