• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık Galaxy S3 Kore Malı/Birebir Orjinal

tarikturan34

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Şub 2011
Puanı
58
Yeni telefon alacağım için satıyorum.Arkadaşlar telefon birçok 800 900 TLlik telefonlardan hızlı.Tüm aparatları var.Normal galaxy s3 ile birebir hızda.Telefonu Alan arkadaşa tüm aparatlarıyla beraber verilecektir.Dahili olarak telefonda jelatin kaplı ve şeffaf koruma kabıda vardır.Fazla resim çekemedim,pc kamerasıyla çektim.Bulanık biraz ama orjinal ile birebir.Hızı internette surf yapma vs muazzam.İçerisinde 5-6 oyun vardır.Oyunlar sorunsuz çalısıyo.Donma asla yoktur.GTA dead trigger,Blood glory gibi hit yapmış oyunlar yüklüdür.MSN skype hotmail felan butür şeylere sorunsuz girebilirsiniz.3G görüşme felanda aktif.

Genel özellikleri
1GB RAM
1,4ghz işlemci
8MP Kamera
Ön kamera 2MP

RESIMLER

Fiyat:400TL,fiyat sabittir.Takas olabilir başka bir telefonla.Istanbul içi elden satılıktır.

NOT: Piyasada 70TL'ye bile böyle telefon vardır.Ama ram'i 128 mb tarzı işlemcisi yok denecek kadar az.Kamerası 2 yada 3 mp ön kamerası olmayanlardandır.GPS 3Gsi felan olmayan telefonlardır.Bu telefon üretilen replikalar arasında son teknolojidir.İnternete girerken bile okadar hızlıki kendimi pc'de gibi hissediyorum.

Son düzenleme:
Kore malı bende alcaktım 100lıraydı ama kamera onunu gormuyordu :D vga :D

işlemci ve ramları aynı.Video kaliteleri felan tüm detayları aynı.Sadece biraz daha hafif ve 2-3mm daha küçük.

----------

Kore malı bende alcaktım 100lıraydı ama kamera onunu gormuyordu :D vga :D

kardeşim 70lirayada kore malı var ama rami felan 258mb işlemcisi yok kamera mp 2 yada 3dü ve çok kötüydü onlar yok denicek kadar az bu son üretilen birebir olan.

Pekı ornınalle hiçbir farkı yoksa neden bunlar daha ucuz yarı yarı fark ? merake dıyorum alıcam bende daha sonra

Pekı ornınalle hiçbir farkı yoksa neden bunlar daha ucuz yarı yarı fark ? merake dıyorum alıcam bende daha sonra

çünkü replika kardeşim.Bu telefonun adı samsung değil.Adamlar sadece marka adı için bile en az 700 lira ilave ediyor.

----------

resimdeki oyun gta mı :D

evet GTA tüm oyunları sorunsuz kaldırıyor ve alan arkadaşa bu parayla satılan oyunların hepsinin crackını kurmanıza yardımcı olabilirim.

Geri