• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık İkinci El YGS-LYS Kitapları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
İstediğiniz kitabı söyleyin ben size fiyatını söyleyeyim ya da direk istediğiniz kitabı verebileceğiniz fiyat ile beraber söyleyin anlaşalım.
Resimlerde anlamadığınız yerleri sorabilirsiniz :D

​Bunlar onca kitabın yarısı bile değil yoruldum tek tek çıkar hepsini :D

millet lys'den sonra kitap satar, bizimkiler geri dönüşüme at demişlerdi, gittim hepsini bahçede yaktım :D

boş bırakmasaydın kitapları şimdiye 500 puanı kapmıştın emre :D

Almaya niyetli olanlar için fiyatta anlaşırız sorun olmaz :D

Beyler bende satıyorum Sınav Dergisi her dersin soru bankası ve çalışma kitabı(örnek sorulu-testli) var.Sadece sorubankalarından mat1'in %80'i,kimyanın %60'ı,biyo ve fiziğin %30u dolu yaklaşık olarak. Yani sınav dersanesinden ygs ve lys full set var,seti alana fem-zirve ve hatırlamadığım soru bankalarıda hediye :D Emre kaça satıyosa yarısına veriyorum,bedava veriyosa üstüne para veriyorum. :D

Bu sene istediğim yerler tutmazsa düşünürüm almayı :) Sınav kitapları güzel. Ama keşke 45yılın ÖSYM Soruları gibi kitaptan olsaydı. Eski kitapları ya bitirdim ya da attım.

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
---------------------------------------:d

Son düzenleme:
---------------------------------------

Son düzenleme:
Geri