• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık League Of Legends Accountum.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
Hesap Bilgilerim;

Hesabın İsmi -CrazySlayer-

-80 adet şampiyon mevcut.
-24 adet kostüm mevcut.
-3 adet rün sayfası var.
-Gümüş 5 liginde.
-Sihirli değnek totemi ismindeki custom toteme sahip.
-13042 öldürme 85329 minyon kesme ve 400 galibiyet var.
-Toplamda 404 oyundan 187'sini kazanmışım ranked olarakta.
-Herhangi bir fiyat belirlemedim maxigame aracılığı ile satmayı planlıyorum hesabı tekliflerinizi bekliyorum.

Kostümler;
1-Pulsefire Ezreal 2-Adalet Işığı Aatrox 3-Deşer Geçer Akali 4-Şerif Caitlyn 5- Cesur Yürek Darius 6-Mafya Graves 7-Kutup Ninjası Kennen 8-Meka Kha'Zix 9-Muhafız Lux 10-Gizli Ajan Miss Fortune 11,12-Galaktik,Firavun Nasus 13-Gotik Orianna 14-Kan Delisi Renekton 15-Haydut Sivir 16-Ejder Bıçak Talon 17-Derin Dehşet Thresh 18,19-Kral,Viking Tryndamere 20-Gönül Avcısı Vayne 21-Vandal Vladimir 22-Yeşim Ejder Wukong 23-Komando Xin Zhao 24-Alev Alev Zyra

Hesapda olmayan şampiyonlar;
tuxbz.png

Hayırlı satışlar

Naptın sen böyle 220 lost :D

Hesabı bir ara arkadaşıma vermiştim satın almıştı hesabımı kaybedip kaybedip durmuş çocuk sonrada parasını geri istedi verdim hesabı aldım tekrardan :)

----------

Ek olarak zaten lost ve winler sıfırlanıyor sezon4 geldiğinde 0 win 0 lost olan bir hesabı satıyorum gibi karşılayabilirsiniz yeniden başlangıç herşeye :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri