• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık Masaüstü Bilgisayar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Polovets
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Polovets

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Eyl 2010
Puanı
23
Selamlar,
Maddi sıkıntılarım nedeniyle elimde bulunan iki tane bilgisayarımı satıyorum.İkisininde anakart işlemci ve ramleri yeni değişmiştir ve ikisininde sistemi CD-Rom hariç tamamen aynıdır.LCD monitörleriyle birlikte satılacaktır parça parça satılması söz konusu değildir.Kargo ücretini alıcı ödeyecektir.

Sistem özelliklerine gelecek olursak,

Anakart: ASUS M5A78L-M LX V2

Ram: GSKILL 4x2 (8GB) 1600mhz

Ekran Kartı: N9800 GT 1 GB Dx 10

İşlemci: AMD Athlon II X2 270 3.4 GHZ

Monitör: HKC 18.5" LCD

Harddisk: 1 TB 7200rpm (yeni alındı ve 2 pc de mevcut)

Fiyat olarak 550 TL düşünüyorum.Komple satılık bilgisayarlar ekstra hiç birşeye ihtiyacınız olmayacak direk kullanıma hazır haldeler ve hiç bir sorunları yok.İşlemci Anakart ve Ekran kartlarının kutularıda gönderilecektir yanında İşlemci ve Anakartın garantisi devam ediyor.

Ciddi alıcılara iletişim bilgileri verilecektir.

st0d5.jpg

st0dv.jpg

st0j3.jpg

Son düzenleme:
ASUS M5A78L-M LX V2 = 135.51
GSKILL 4x4 (8GB) 1600mhz = 206.00
N9800 GT 1 GB Dx 10 = 265.82
AMD Athlon II X2 270 3.4 GHZ = 139.00
HKC 18.5" LCD = 140.00 ~ 170.00
Ara toplam = 916.33
HKC 18.5" LCD = - Ekran hakkında hiç birşey bulamadım. :D Kasa donanım fiyatları 0 ürün fiyatıdır.

Fiyat yazmadığın sürece herkes fiyat soracak, sen teklif edin diyeceksin onlar ise sen birşey söyle diyip duracaklar ve konu uzayıp gidecek. Sonunda pc lerini asla satamamış ve zamanını boşa harcamış olacaksın.

Bu forumda pc satman çok zor ama fiyat belirtmeyecek bunu tamamen imkansız hale getirmişsin. Eğer satılması için ufak bir şans oluşturmak istiyorsan pc lerine makul bir fiyat belirle ve konuna ekle, benden sana tecrübelerle onaylanmış bir tavsiye ;)

Haklısınız belirli bir fiyat koymak gerekiyor fakat bazı parçaları yeni aldığım için çok düşük bir fiyata gitmesinden kuşku duydum o yüzden teklif gelirmi acaba diye yazdım fakat öyle birşey olmadı.Konuya düşündüğüm fiyatı ekliyorum.

Geri