• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık MW3 + Black Ops (Steam hesabı)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Vicious`
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vicious`

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Haz 2010
Puanı
22
Arkadaşlar içinde Call Of Duty Black Ops ve Call Of Duty Modern Warfare 3 bulunan steam hesabımı satmak istiyorum satmamın nedeni arkadaşlarımın oyunu bırakması ve eski ortamı kaybetmemiz aslında gene bile yüreğim yanıyor fakat paraya sıkıştım şu aralar gerçekten bunun yanı sırada başka oyunlara başladım haliyle.

Ne işe yarıyor bunlara fazla para vermek veya steam'de olması hemen söyleyeyim online olarak oynayıp oyunun tüm özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz bu tip oyunların asıl yapılış amacıda multiplayer oynanmasıdır bir bakıma.

İki oyunun steamdeki değeri 130 $'dır Black Ops 60 $ - MW3 70 $ olmak üzer. . Fakat ben bu fiyata satmayacağım. Elimden hemen çıkarmak için ucuza satacağım TL ile. 60 TL düşündüm fiyatı.

Peki nasıl olacak bu satış olayı bilindiği üzere steam sistemi internet alemindeki en güvenli sistemlerden birisidir hatta başka bilgisayardan veya IP'den hesaba girildiğinde e-mail'inize gönderilen kodu girmenizi istiyor giriş ekranında.. Steamde sistem basit kütüphanenizdeki oyunları istediğiniz zaman account sizde olduğu sürece girebiliyorsunuz ve griş yaptığınız bilgisayara indirebiliyorsunuz tek part olarak.Oyun siz ölene kadar veya steam kapanana kadar hesabınızda kalıyor ki kapanması gibi bir söz konusu yok :D Ben size tüm bilgileri hatta steam'ın kayıtlı olduğu e-mail'i bile vereceğim. Ama satışta prensiplerim var para elime geçer sonra gelirim hesabımı veririm.

İsmim : Berke
Soyadım : Atik
Kocaelide oturuyorum.

Teklif verecek olanlar ÖM ile veya konu altından post ile ulaşabilirler. Facebook adresim veya telefon numaram sadece ciddi alıcılara verilecektir..

Hesabın kütüphanesi ve bana ait olduğuna dair kanıt.

xf4wgn.png

Son düzenleme:
Fazlasıyla ucuza veriyorsun hayirli satişlar :)

İkisi de sıkılmadan oynayabileceğiniz oyunlar, fiyatta gayet uygun...

Hayırlı satışlar Berke.

Geri