• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık PS3 Çift Kol 500 GB HDD Full Oyun 550 TL | İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PoleStar

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2009
Puanı
86
Merhaba,

Heves edip satın almıştım. Fakat bilgisayar oynamaktan PS3 hiç oynamıyorum. Makine kenarda yattığı için satmaya karar verdim. Makinemiz çift kol (Biri orjinal diğeri değil) , kollara özel şarj cihazlıdır. 500 GB Harici HDD nin içi oyun doludur. Makinenin kendisinde 10 15 tane film ve harici hdd'de ise fotoğraflarda görüğünüz gibi 2 film mecvuttur. E3 Ode Pro ile kırıktır. Fotoğraflarda gördüğünüz üzere harici hdd mizi makineye USB yolu ile bağlıyoruz. İstediğiniz oyunu yükleyebilir silebilirsiniz. Harici HDD olduğu için hiç bir zorluğu yoktur. Makine GOD OF WAR sticker ile kaplanmıştır. Full + Full dur tak kullan şeklindedir. İstanbul içi elden alabilirsiniz. ( Mecidiyeköy'de iş yerimde ağırlayabilirim ) İstanbul dışına ise alıcı ödemeli olarak kargolanır. Ürünümüze istediğim ücret 550 TL dir.

-- İletişim --

Burak GÜNGÖR
534 321 15 44

İyi günler dilerim...

- - - Güncellendi - - -

Ürün satılmıştır. #LETGO 'yu herkese tavsiye ediyorum. Yarım saat her yere ilan koydum. Letgodan 1 saat içinde satıldı 10 15 kişi yazdı. Satıcaksanız bir şey letgoya mutlaka koyun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri