• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık ruh !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lugia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lugia

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Ağu 2011
Puanı
3
ruh-satilik.jpg

ruh-satilik2.jpg

ANTALYA (İHA) - Açık arttırma ile ürün satılan internet sitesindeki ilanı görenler şaşkına çevirdi. Niğde'de yaşayan ve internet sitesinde takma adı ile ürün pazarlayan bir kişi, 'Ruhumu Satıyorum' kodu ile kavanoz içinde ruhunu 100 TL'den açık arttırmaya satışa çıkardı. 6 gün geçmesine rağmen herhangi bir teklif almayan Niğdeli pazarlamacı, 5 bin TL verilmesi halinde pazarlıksız olarak 'ruhunu' satacak.

2 aydan 12 aya kadar taksitle ruhunu satışa çıkaran Niğdeli genç, ürün açıklamasına ise, "Arkadaşlar uzun zamandır ruhumla anlaşamıyorum. Kendisi artık başka birine ait olmak istiyor. Bu yüzden ben de ruhumu satmaya karar verdim. Ruhum gayet uyumlu, doğru yönlendirme yapabilen, yalansız bir ruhtur. Ruhumu kavanoz içerisinde satıyorum. Kesinlikle geri dönme gibi bir ihtimali olmaz. Garanti verebilirim. Kaçarsa geri iade ederim. İade kesinlikle alınmaz" notunu yazdı.

Ruhumu satıyorum siz bana PTT'den parayı yollayın ben ruhumu gönderirim o sizi bulur.
200 TL'den açılışş.

Geri