• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SATILIK Samsung Galaxy S4 (16GB+32 GB Hafıza Kartı)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Merhabalar,

Çok yakın bir dostuma ait olan Samsung Galaxy S4 telefon SATILIKTIR!
Kendisi konuyla ilgilenemeyeceği için konuyu ben açtım, kargo gönderim işini ise kendisi yapacaktır.

• Telefon KESİNLİKLE özenle kullanılmıştır, çizik bile yoktur. Yere düşmemiştir.
  • Telefonun rengi siyahtır.
  • Telefon 4.4.2 android sürümdedir.
  • İçerisinde 32GB'lik hafıza kartı da verilecektir, ayrıca telefon üzerinde 600'e yakın şarkı bulunmaktadır.
  • Fiyat 1.200 TL'dir, pazarlık olabilir. Saçma sapan tekiflerle gelmeyiniz.
  • Kargo ücreti ALICIYA aittir. Türkiye'nin her yerine kargo işlemi uygulanmaktadır.
  • İlk önce ücret banka hesabına yatırılır, cihaz 2 gün içerisinde kargoya teslim edilir.
  • Güven problemi yaşayanlar kesinlikle mesaj bile atmasın, ciddi alıcıların mesajlarını bekliyorum.
  • Telefonun sigortası bulunmaktadır, herhangi bir sorun olursa sigortada değişim yaptırabilirsiniz. Telefonun garantisi devam etmektedir.

Not: Ben de aynı marka ve model telefon kullanıyorum ve gayet memnunum, alan arkadaş kesinlikle pişman olmayacaktır.

KqvE0R.jpg

xED3dZ.jpg

eoVER9.jpg

eyqVrk.jpg

Deniz yanlış anlama ama fiyatı gayet fazla satmak istiyorsa arkadaşın bence bayağı bi fiyatını düşürmesi gerek.

Deniz yanlış anlama ama fiyatı gayet fazla satmak istiyorsa arkadaşın bence bayağı bi fiyatını düşürmesi gerek.

Geçen arkadaşla gittim bimekse işte sıfırının fiyatı 1.699 liraydı bence 1.200 tl gayet ideal. Zaten pazarlık da olacak.
Bu arada S3'ler 800-1000 lira arası giderken bu telefona bu kadar fazla demen biraz garip çünkü 200 liralık sigorta ve 32GB'lik hafıza kartı da veriyorum.

Geçen arkadaşla gittim bimekse işte sıfırının fiyatı 1.699 liraydı bence 1.200 tl gayet ideal. Zaten pazarlık da olacak.
Bu arada S3'ler 800-1000 lira arası giderken bu telefona bu kadar fazla demen biraz garip çünkü 200 liralık sigorta ve 32GB'lik hafıza kartı da veriyorum.

Şuan sıfırı 1500 lira onu söylüyeyim sadece tavsiye birde garantinin kalan süresini de ekle istersen.

Şuan sıfırı 1500 lira onu söylüyeyim sadece tavsiye birde garantinin kalan süresini de ekle istersen.

Dün gittim baktım 1699 lira 1500 değil.
Garanti Süresi normalde 2 yıl ama telefonun 17 ay daha garantisi var.
Kusura bakma da s3ler 800 ile 1000 arası giderken bu telefonu kaça satmaliyiz 1100 liraya mı? Yoksa 1000'e mi?
Sigortası da var unutmayın..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben internetteki fiyatlara güvenmem orda 1500 lira yazar ama zaten telefonu alınca 200 liralik sigorta yapıyorsun etti sana 1700 lira :)
Internetten telefon aldığında sigorta yapıyorlar mı bilmiyorum isteğe bağlı yaptırilıyor çünkü :)

Fiyat konusunda tekliflere açığız

Geri