• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık Steam Hesabı 105 Oyunlu 150 TL (CoD Bo2 & Mw3-CS:GO(SilverEM)-Skyrim vb..)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan emrahdoy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

emrahdoy

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ara 2014
Puanı
0
Satılık Steam Hesabı 105 Oyunlu 150 TL (CoD Bo2 & Mw3-CS:GO(SilverEM)-Skyrim vb..)

Merhabalar steam hesabımı satmayı düşünüyorum, satmamın nedeni ise hem nakite ihtiyacım var hemde oyunlarla pek ilgilenmiyorum artık. Hesap hiç bir şekilde ban falan yememiştir (trade-vac vb).CS GO'da rütbem Silver Elite Master'dir.Operation Breakout ve Operation Phoenix'un Bronz Coinleri bulunmaktadır.

Hesap için istediğim ücret 150 TL. Satış Garanti Bankasına ait bir hesap üzerinden gerçekleştirilecek.
Skype adresim : emrah.doy
Steam hesabına pek giriş yapmadığım için ordan görüşmemiz zor olur ama yinede ekleyebilirsiniz belki açık anıma denk gelirsiniz
smiley9.gif
)
Telefon numaram : 0531 485 38 69 (mesaj atarsanız veya whatsapp yoluyla ulaşırsanız benim için daha iyi olur, aramalara her zaman cevap veremiyorum)
Aklınızda herhangi bir soru kaldıysa çekinmeden sorabilirsiniz.
Steam hesabıma burdan bakabilirsiniz : Steam Community :: - SLEX '
Trade banı vb olmadığına dair kanıt : SteamRep » - SLEX ' | 76561198063874841 | STEAM_0:1:51804556
Oyunların listesi ve fiyatları : https://steamdb.info/calculator/?player=slex16&currency=us

Geri