• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Satıyorum] 30 Level Unranked 4 Hesap Satılır 15K IP İçinde

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Killnus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Killnus

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Eyl 2017
Puanı
0
WP DEN ULAŞABİLİRSİNİZ 05370351198

HESABIN BÜTÜN BİLGİLERİ MEVCUT 30 LEVEL 14K IP İSTENİLEN IP KASILIR HER 1K IP 1TL OLARAK HESAPLANIR HESAPLARDA 1 SKİN 800 ÖZ BULUNMAKTA 4 ADET ANAHTAR DA MEVCUTTUR

ARKADAŞLAR HOŞGELDİNİZ 3 ADET UNRANKED EL İLE KASILMIŞ 14230 IPSI BULUNAN 4 ANAHTARI VE 3. SEVİYE TAKDİR SEVİYESİNDE TERTEMİZ HESAPLARI SATIYORUM 30 TL İNDİRİM PAZARLIK OLMAZ TAKAS YOK RESİMLERDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ 1 ADET SKİN MEVCUT PAHALI SKİNLERDEN GÖRÜŞMEK İSTERSENİZ ALICIYSANIZ EĞER 5 YILDIR SATIŞ YAPIYORUM ALICIYLA BAKICIYI ARTIK AYIRT EDEBILIYORUM O YÜZDEN SADECE ALICIYSANIZ WPDEN YAZIN 05370351198 EPOSTA ONAYI YOK 4 ADET IP TAKVİYESİ ONAYLADIĞINIZ AN HESABA YÜKLENİR PİYASANIN EN UCUZU GARANTİSİNİ VERİYORUM 40 TL DEN AŞAĞI BU KADAR TEMİZ BULAMAZSINIZ.

7yVdZP.png

rJmpvV.png

LOYN0a.png

a1y38O.png

NO9A8P.png

- - - Güncellendi - - -

güncel

- - - Güncellendi - - -

güncel

- - - Güncellendi - - -

güncelllllll

- - - Güncellendi - - -

güncelllllll

- - - Güncellendi - - -

gggggggüncel

Konuyu sürekli güncellemeye devam ederseniz konuyu taşıcam haberiniz olsun.

Geri