• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SBot Ayar Sorunu

CooLeqenD

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Tem 2014
Puanı
0
Merhabalar, aslında oyunda yeni değilim 2010-2011' de oynuyordum ama programda yeniyim baya araştırdım ama bu programı düzgün bir şekilde izah eden site bulamadım dedim en iyisi forum sayfasına bir konu açayım belki bilenler vardır cevap gelir dedim. Ben dün yeni charımı kasmak için bot aldım şuan 3 Lv ama ben bir türlü botta ayarlama yapamadım düzgün bir anlatım da bulamadım. Rica etsem bana yardım eder misiniz. Şuan char saldırı yapmıyor ne yapıcam ne edicem hangi yolu izlemeliyim bilmiyorum geniş kapsamlı bir ayarlama olayını görsem halledicem ama bulamıyorum.. İnşallah bu konu hakkında burdan bir sonuç bulabilirim. :up:

ilk önce skill ayarlarına bakıcaksın ayarlımı? ardından range veya bölge öyle bi sekme olması lazım oran bölgesini ve rangesini ayarlıyıp botu başlatman yeterli.

ilk önce skill ayarlarına bakıcaksın ayarlımı? ardından range veya bölge öyle bi sekme olması lazım oran bölgesini ve rangesini ayarlıyıp botu başlatman yeterli.

Karakterim henüz 3Lv bir skill yok, Şuan Range gibi özelliği varmı bakamıyorum. Hani fotoğraflı izah ederseniz daha mutlu olurum. Kendi ayarlarınızı fotoğraflasınız falan bende bakarak yapabilirim. :)

Rehber' e bakamıyorum çünkü rehberde ki bütün fotoğraflar bozulmuş durumda bu yüzden konu açtım zaten, keşke rehber çalışsaydı da ben konu açmak zorunda kalmasaydım.

----------

Güncel

Karakterim henüz 3Lv bir skill yok, Şuan Range gibi özelliği varmı bakamıyorum. Hani fotoğraflı izah ederseniz daha mutlu olurum. Kendi ayarlarınızı fotoğraflasınız falan bende bakarak yapabilirim. :)

Rehber' e bakamıyorum çünkü rehberde ki bütün fotoğraflar bozulmuş durumda bu yüzden konu açtım zaten, keşke rehber çalışsaydı da ben konu açmak zorunda kalmasaydım.

----------

Güncel

en mantıklısı önce bir elle 16-20 arası birşey yap daha sonrasında arkadaşların dediği gibi range ve skill ayarı yap skill kısmını yenile kendi skillerini ona göre koy arından range yi de bölge de göreceksin zaten :)

Geri