• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot [Bot-Cave] Şifre Değiştirme Videolu Anlatım

beyler youtubeye vs sitelere girmek için kodlarını yazarsanır çok sevinirim...

login olduğunuz şifre derken hangisi yani sro nun mu yoksa sbotun mu...?

Glad I waited on buying this game

Glad I waited on buying this game to see how it matured. On other forums [and this one] a lot of people talk about quitting because they are just tired of the game and there is really no end game content to keep those players happy. Another opportunity squandered. :)

ben değiştiremiyorum yardımcı olun lütfennn ... / şifre gerekli karakterleri içermez yazıyo

2-3 gündür deniyorum bende de değişmiyor. daha önce değiştirenler bi denesin değişiyormu değişmiyormu öğrenelim.

Geri