• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot D3D9 Application Error

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TheGlory
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu hatayı bende alıyorum tahminim son update den sonra windows 8 kullanan herkes alıyor. Sorun sbot'un sitesinde de dile getirildi ben joymax ada yazdım sizde yazın joymaxa talep ne kadar yüksekse çözüm o kadar erken gelir.

sbot'un sitesinden alıntılar
I am having major DC issues as well as re log problems, but eventually all get in. I believe strongly is an issue with JM to address Server Crowding as it resets its servers one at a time to avoid a crash. Like I stated before on here, this started to occur on their last update. No new updates this week either, expect this to continue. Just too many people login over 30+ clientless. It's insane, never seen anything like this before. You figure many would start running less clients for a more stable gaming experience, but they don't. So we're stuck with this issue until either JM raises the server capacity (which they won't, they want you to buy premium plus), or clientless is removed by the other company. I'm fine right here, been with you guys over 8 years now, it will all sort out eventually.

Goodluck tto everyone with the issues.

This is most likely related to too many connections/clientless statuses.

Also Joymax fails to understand that servers should be restarted at least once a week to avoid server degregation which may be one of the casuses for massive connection issues.

There's also this location thingy - servers are far from Europe and connection is unstable...

Hi,
i receive that error with the time more and more.
If it happen often, for example in the night, the Client crashes totally with the following error:

*** FATAL! Couldn't get handle information from process (Timeout)...

To remove that error i have to restart the PC or run Advanced System Care Pro 8.
Im using 9 Connections at Maximum.

That total crash happened 2 Months ago max 1 time a week.
Right now it is 1-2 times a day.

Whole time i use Win 8.1 x 64.

Thanks in Advance

Son düzenleme:
bu hatayı bende alıyorum tahminim son update den sonra windows 8 kullanan herkes alıyor. Sorun sbot'un sitesinde de dile getirildi ben joymax ada yazdım sizde yazın joymaxa talep ne kadar yüksekse çözüm o kadar erken gelir.

sbot'un sitesinden alıntılar

sunucularda tıkanma var ondan bu hatayı alıyorsunuz yani sorun bot kaynaklı değildir.
gateway serverlar programlanmış şekilde kapatılıp açılıyor veya çökme oluşuyor.
login serverlardan 121.128.133.30 u kapadılar ancak.
gwgt2.joymax.com 121.128.133.30 sunucusu açık ancak 15779 portu 2 aydır kapalı.
büyük ihtimalle ya unutuldu yada bilerek yapıyorlar.
yani siz istemci tarafından bu login sunucusu gwgt2.joymax.com üzerinden giriş yaparsanız dc yersiniz veya hackshiled ile ilgili hatalar alabilirsiniz.
sbot da 121.128.133.30 sunucusu üzerinden varsayılan olarak giriş yapmayı denediği zaman bu hatayı alabilirsiniz.

host dosyanızı aşağıdaki şekilde ayarlayınız.

Kod:
121.128.133.28 gwgt1.joymax.com
121.128.133.29 gwgt1.joymax.com
121.128.133.26 gwgt2.joymax.com
121.128.133.27 gwgt2.joymax.com
121.128.133.28 gwgt2.joymax.com
121.128.133.29 gwgt2.joymax.com
121.128.133.28 gwgt3.joymax.com
121.128.133.29 gwgt4.joymax.com
121.128.133.131 gateway.silkroad-r.joymax.com
121.128.133.132 gateway.silkroad-r.joymax.com

veya

https://www.mediafire.com/?9qh9gqk2jet9imc

ayarları mediafire dan indirebilirsiniz.

----------

Bir arkadaşım sürekli bu hatayı almaya başlamış bir kaç yöntem denedik.Antivürüsü iptal ettik,GPU & Driver güncellemelerini yaptık.Hatta oyunu silip yeniden bile yükledik ama çözüme ulaşamadık.İlk olarak bu hatayı veriyor;

Gs3Ze.png

Ama bütün güncellemeleri yüklü ekran kartıda düşük bir model değil ama bu hatayı alıyor ve 8 char açıyorsa aynı anda veya rastgele olarak bu hata çıkıyor,tamam'a tıklayınca da;
kcKXc.png

Bu hata geliyor bellek lerle ilgili bir hata sanırım ama sorduğumda bellek kullanımı %50ye bile ulaşmıyormuş.Yani bilgisayarı yeni almış ve iyiymiş ama bu hatayı alıyormuş,ben yeterince yardımcı olamadım.Sizlerin bir bilgisi varsa ve yardımcı olursanız memnun oluruz,teşekkürler :)

Veri Yürütme Engellemesini varsayılan ayarlarda mı?
işletim sistemin windows 8.1 ise sürüm düşürmenizi tavsiye edicem.
bu aralar herkes değişik hatalar almakta.
DirectX yükleyince düzelmesi gerekmekteydi.
Aklıma sadece Veri Yürütme Engellemesini geliyor.

Son düzenleme:
Geri