• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot fiyatı ile ilgili?

freeghost

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Haz 2009
Puanı
0
Arkadaşlar sbot un kendi sitesinde sbot+30 günlük süre 5$. Peki süre uzatma ücreti ne kadar? O da mı 5$? Paypalla direk kendi sitesinden almayi düşünüyorum da.
Birde ikiside 5$ ise neden türkiyede satış yapılırken sbot yeni üyelik icin +para talep ediliyor, benim gözden kaçırdığım birşey mi var? Bunuda belirtirseniz sevinirim.

Eskiden sbot hesabın yoksa sbota sahip olamıyordun fakat bu sistem değişti.Sbotun sitesi üzerinden 5 dolar yada euro tam hatırlamıyorum aldığın ilk üyeliğin içerisinde 28 gün süre bulunmaktadır

Geri