• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot hakkında birkaç sorum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaishakunin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
9
Merhaba pvp server için sbot almayı düşünüyorum fakat birkaç soru var aklımda 1.si botu en fazla kaç kişi kullanabiliyoruz 2.si botu ortak kullanırken belirli bir max client açma sınırı varmı yoksa istediği kadar açabiliyormu herkes 3.sü botu birden fazla kişi aynı serverda ortak kullansak bir sıkıntı çıkarmı ve son soru bota 1 aylık süre yüklediğimizde bot kullanım halinde olduğundamı süre azalıyor yoksa botu kimse kullanmıyorkende süresi gidiyormu yani fix her ay belirli bir gün süre uzatmamız gerekiyormu umarım açıklayıcı olabilmişimdir şimdiden teşekkürler :)

1) Yakın zamanda gelen değişilik ile birlikte sbot 3 farklı ip adresi üzerinden kullanılabilinir hale getirildi. Bkz: MaxiGame.org Online Oyun E-Pin Satış Platformu - Silkroad Online SBot Hakkında Bilgilendirme

2) Herhangi bir client sınırlaması yok, bilgisayarınızın gücü yettiğince karakter açabilirsiniz.

3) 3 kişiye kadar aynı serverda botu kullanmanız, bir sorun teşkil etmez. Sadece bazı private serverların kullandığı guard programları sbot çalıştıramıyor diye biliyorum, tek bu konuda sorun yaşanılabilinir.

4) Süre uzatıldığı an kullanılmasa da azalmaya devam edicektir, fix olarak her ay uzatmanız gerekmekte.

Son düzenleme:
1) Yakın zamanda gelen değişilik ile birlikte sbot 3 farklı ip adresi üzerinden kullanılabilinir hale getirildi. Bkz: MaxiGame.org Online Oyun E-Pin Satış Platformu - Silkroad Online SBot Hakkında Bilgilendirme

2) Herhangi bir client sınırlaması yok, bilgisayarınızın gücü yettiğince karakter açabilirsiniz.

3) 3 kişiye kadar aynı server botu kullanmanız, bir sorun teşkil etmez. Sadece bazı private serverların kullandığı guard programları sbot çalıştıramıyor diye biliyorum, tek bu konuda sorun yaşanılabilinir.

4) Süre uzatıldığı an kullanılmasa da azalmaya devam edicektir, fix olarak her ay uzatmanız gerekmekte.
Çok teşekkür ederim iyi forumlar :) Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri