• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SBOT kullanmadığın sürece süresi biter mi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MahiA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MahiA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Şub 2016
Puanı
78
SBOT almayı düşünüyorum maxigame satış bot satış bölümünden ama aklımda takılan soru vardı. SBOT u aldığım zaman giriş yapmadığım zamanlarda süresi gidiyor mu ? 10 senedir silkroad oynuyorum ilk defa sbot kullanacağım bilgim yok malesef :( Keşke olsaydı. Yardımcı olursanız iyi olur.

SBOT almayı düşünüyorum maxigame satış bot satış bölümünden ama aklımda takılan soru vardı. SBOT u aldığım zaman giriş yapmadığım zamanlarda süresi gidiyor mu ? 10 senedir silkroad oynuyorum ilk defa sbot kullanacağım bilgim yok malesef :( Keşke olsaydı. Yardımcı olursanız iyi olur.

gider tabi öyle şeymi olur o zaman alırsın 1 yıllık ye babam ye en az 3 yıl dayanır. 8li pt kasmayacaksan hiç oynama

Kullansanız da kullanmasanız da süre işler yani gider.

Silkroadı öldürücü cümleler kurmuşsun, 8li pt falan o kadar batırmaya yönelik çalışmalar sergilediki joymax sizde onun ekmeğine bal sürüyorsunuz resmen, ayak uyduruyorsunuz. Aferim monoton oynayışınız hiç değişmiyor :) @oksford01

Silkroadı öldürücü cümleler kurmuşsun, 8li pt falan o kadar batırmaya yönelik çalışmalar sergilediki joymax sizde onun ekmeğine bal sürüyorsunuz resmen, ayak uyduruyorsunuz. Aferim monoton oynayışınız hiç değişmiyor :) @oksford01

İster beğen ister beğenme atı alan üsküdarı geçiyor. (hayatımda bir kere 8 li pt kurdum oda 30 saniye dayandı.)

Geri