• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot ortaklık

II_LiaPN0_II

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2010
Puanı
1
sbot 3 kişiye açıldıgı için ortak olabilirim hesabı olanlara ortak olabilirim.

Son düzenleme:
aynen reis sbotum var aslında 2 gün sonra süresi bitiyor bir arkadaşla ortak kullanıyordum arkaaş oyunu bıraktı onun hesabını güncellemek yerine güncel bir hesapla 2 kişi devam edicem bulabılırsem :)

bende sbot ortak olmak istiyorum düşünürsen ulaş bana ama sbotum yok. ortak olmak istiyorum.

sbot mevcut fakat gün itibari ile bitti ortak bulursam botu güncellicez yok bulamazsam ortak arayan bir kişiye ortak olcam boş yere her ay para vermektense 2 ayda bir para vermek daha kafi :)

Ben bi ara kullandıydım privatede sbotu da , mbottan bi eksiği vardı yada ben o seçeneği bulamadım :D. Ölünce reverse at gibi bi seçenek bulamadım, onun haricinde çok kaliteli.

Hocam Bu Devirde Güvenilir İnsan Bulmak Çok Zor Ben Şahsen Pek Tavsiye Etmem

Beyler boşa script çizmekle uğraşmıyosunuz. ölünce reverse ile gelebiliyor. ve sayamayacağınız birçok özellik :pro

Geri