• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot ortaklık

Aktiflik
K.Tarihi
11 Haz 2009
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar sbotuna ortak arayan arkadaşlara ortak olabilirim.
Ortak olma nedenimi de belirteyim şuanda daha sonradan yanlış anlaşılma olmasın.

Herhangi bir arkadaşın hali hazırda bulunan Sbotuna ortak olmak istiyorum ve bir dahaki ay (süresi ne kadar kalmış ise buna bağlı) kendim uzatacağımın garantisini veriyorum. Bu ay tekrardan isro oynamaya başladım ve isro sbot 'a verecek param kalmadı. 20 liran mı kalmadı diyorsanız. Evet 20 liram kalmadı çünkü paramı başka konularda harcamam gerekiyordu ve şuan elimde bulunan para ile de 20 gün idare etmem gerekiyor öğrenciyim bilirsiniz :D

Bu yüzden ortak olmak istyiorum kabul edecek arkadaslar mesaj atarsa sevinirim.

Geri