• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot wrong client hatası!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mtombu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mtombu

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Şub 2016
Puanı
0
Beyler sbot ta start dediğim zaman wrong client hatası alıyorum yardım edebilecek var mı

Birden fazla client açmaya çalışırken mi alıyorsun bu hatayı?

Beyler sbot ta start dediğim zaman wrong client hatası alıyorum yardım edebilecek var mı

Hatanın nedeni 1 sro R oynuyorsan normal sro nun sbotunu indirdiysen bundan kaynaklanır.Veya normali için sro R indirdiysen.
2. karakterinin şifresini değiştirdiysen oto girişte şifreyi yanlış verdiği için giremezsin. Ki bunu login metod dan düzeltebilirsin.
Hala hata alıyorsan ki almazsın sanırım bi manuel metodu seç öyle gir.

Kardeşim isro oynuyorum isro nun botunu indirdim son sürüm 2.0.39 ilk cara girerken yapiyor ve botun altında detected silkroad versiyon 482 yazıyor onla bi alakası var mı

Kardeşim isro oynuyorum isro nun botunu indirdim son sürüm 2.0.39 ilk cara girerken yapiyor ve botun altında detected silkroad versiyon 482 yazıyor onla bi alakası var mı

Sen silkroad klasörünü tekrar seç. Sonra autodan charını sil manuel bi gir. Bende aynı hatayı 2 kere aldım 1. Dediğim gibi şifre değiştirdikten sonra.
2. İse oyunu update le alakalı

Geri