• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SbotMod Kurulum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Sentinus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sentinus

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
23
2q0tzbq.png

Sitemizden indirmiş olduğunuz SbotMod programını rar dosyasından çıkartınız.Resimde göstermiş olduğum gibi sbot dosyalarının olduğu klasöre taşıyınız.

213c5s.jpg

maxicon.png

2itr7nr.jpg

Not1: SbotMod'un ismini değiştirmeyin.
Not2:Klasörün içinde SbotModSerial.dat dosyasıda olmak zorundadır.

Son düzenleme:
aynı klasöre koyuyorum ama directory not found diyo

aynı klasöre koyuyorum ama directory not found diyo

Konuya biraz daha bilgi eklersen daha iyi olur :) SbotMod nerde kullanılır ? Ne işe Yarar vb. şeyler :)

Ben bu anlatımdan zerre kadar birşey anlamadım hiç açıklayıcı değil.

2 adımlık şeyi daha nasıl açıklayıcı bir şekilde anlatabilirdimki.

Konuya biraz daha bilgi eklersen daha iyi olur :) SbotMod nerde kullanılır ? Ne işe Yarar vb. şeyler :)

Bu dediklerin zaten download bölümünde açıklayıcı bir şekilde var.Güncellemem gerekliyse bölümün modları ilgilenir.Konuyu aynı şekilde tekrar açıp hiç bir değişiklik yapmadan güncel demekse modlar bunu güzelce yapar.:'(

Beyler sbot mod dosyaları sbot klasöründe olmayacak.Bir üst klasörde olacak file not found bu yüzden veriyor.

Arkadaşlar galiba sorun SbotModCL dosyasını çalıştırıp sbot un kurulu olduğu dizini göstermediğinizden kaynaklanıyor.

sbotnot found hatasi alanlar sbotmod calistirma konusuna goz atin herseyi dedigi gibi yapin hata almazsiniz

Geri