• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SBotMod - Özellikleri ve Bilgiler

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
2w4i2wo.jpg

Açıklama :

SBotMod'u bilmeyen ve daha fazla çar açmak isteyen birsürü arkadaşımız mevcut. Genel sorular,Fiyat bilgiler.

- SBotMod Nereden ve Ne kadar'a alabilirim?

Sitemiz Anasayfasında ;

1 Haftalık : 4 TL
4 Haftalık : 10 TL

Not : Detayı --> Buradan <-- Kontrol edebilirsiniz .)

SBotMod - Özellikleri ve Bilgiler

- SBotMod Özelliği Nedir?
Sbot Kill Client/ Go Client modudur.

- SBotMod En Fazla Kaç Bilgisayardan açılabilir?
En fazla 2 bilgisayardan açılabilir , 3.cü'yü denemenizi tavsiye etmem :)

- SBotMod Güvenilir midir?
SBot'un ayrı bir özelliği olduğu için , Bot ne kadar güvenilirse bu mod'da o kadar güvenilirdir.

- SBotMod Güncelleme Yapıyor mu?
SBot'un yeni versiyonu çıktığında , Mod'uda o zaman güncellenir.

- SBotMod'u Nasıl Çalıştırabilirim?
SBot'u SBotMod klasör'ünün içine öncelikle atıyoruz , SBotMod'u çalıştırdığınızda otomatikmen SBot'u açıyor ve SBot'un sağ tarafındaki ek olarak küçük bir pencere gelmesi lazım. Bu Pencerede Clientless'e geçiş yapabilmeyi sağlayan bölümdür. ID ve PW yazmanıza gerek yoktur çünkü serial dosyasını indirip SBotMod klasörüne atmanız ID-PW yazdığınızı gösterir.

- SBotMod Kaç Client Açabilirim?
1SBotMod : 8 Client Açar.

- Yer Kaplamaması İçin ne yapabilirim?
Konuya göz atmanızı tavsiye ederim. Detay'ı --> Buradan <-- Bakabilirsiniz.

- Üyelik Alımı nerden bulabilirim ? (Kapalıdır)
Konuya göz atmanızı tavsiye ederim. Detay'ı --> Buradan <-- bakabilirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ellerine Sağlık Hakan'ım :) Rehber Konusu Açmada Benle Yarışacaksın Biraz Daha Açarsan :nse:

Ellerine Sağlık 1 bilgi yanlış hakan Hemen Düzelt

1 Acc den 8 çar açabılıyorsun serialleri 2 ye bölersen 1 pc den 4 diğer pc den 4 çar olarak yapabılıyorsun

15 Çar açılmıyor yani

En Altada Üyelik Alımlarını Kapalı Olduğunu Yazarmısın birde

Üyelik Alma Anlatım

https://www.maxigamerz.com/f470/sbotmod-detayli-anlatim-143785/

Ben Kendi Konuma Bu konunun Linkini Ekledim

Teşekkürler

Ellerine Sağlık 1 bilgi yanlış hakan Hemen Düzelt

1 Acc den 8 çar açabılıyorsun serialleri 2 ye bölersen 1 pc den 4 diğer pc den 4 çar olarak yapabılıyorsun

15 Çar açılmıyor yani

En Altada Üyelik Alımlarını Kapalı Olduğunu Yazarmısın birde

Üyelik Alma Anlatım

https://www.maxigamerz.com/f470/sbotmod-detayli-anlatim-143785/

Ben Kendi Konuma Bu konunun Linkini Ekledim

Teşekkürler

Açıkcası bir kaç arkadaşım'a sormuştum öyle demişti. Sbot kullanmadığım için pek bilemiycem fakat düzelttim :)

Açıkcası bir kaç arkadaşım'a sormuştum öyle demişti. Sbot kullanmadığım için pek bilemiycem fakat düzelttim :)

Ben kullandım hatta Sbotmod serial satıyorum test ettim denedim yani rahat olabılırsın kesin bir cevap verıyorum zaten resmi sitesinde de max. 8 çar açılabılır diye yazıyor

Dediğim gibi 2 pc den giriş yapılırsa 1 acc üzerinden 2 serial olursa 1 pc de max. 4 çar açılabılır

güzel konu olmuş eline sağlık

Ben kullandım hatta Sbotmod serial satıyorum test ettim denedim yani rahat olabılırsın kesin bir cevap verıyorum zaten resmi sitesinde de max. 8 çar açılabılır diye yazıyor

Dediğim gibi 2 pc den giriş yapılırsa 1 acc üzerinden 2 serial olursa 1 pc de max. 4 çar açılabılır

Hmm. bilmiyordum bak daha senden öğreniyorum Serial'i :)

bu program ile ip limit kaldirma sansimiz varmi ? yurtdisindayim 5 char acabiliorum ip limiti kaldirmam gerek

önemli birşey sormak istiyorum,clientless Moduna geçtikten sonra ''Go Client'' dediğimizde çar dc yiyip tekrar girmeyemi çalışıyor oyuna, yoksa direk şehre ışınlanıp clienti hiç dc yemeden mi açıyor?

ya slm bana sadece s.bot client gizleme programı ve s.bot gizleme programı lazım :)) teşekkürler

mrhaba arkadaslar sbotmood uyelık satan var mı acaba yada ne zaman uyelık alımı acık oluo blen var mı ???

Şöyle bir sorum olacak. Ben normalde 5 karakter açabiliyorum zaten. Eğer bu programa üye olursam , 5+3 mü olacak yoksa 5+8 mi?

Geri