• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SCANIA Truck Driving Simulator Tehlikeli Yollar Bölüm 1

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
Çözünürlük sorununu çözdük bundan sonra bu kadar dandik olmaz çekimler biraz daha az dandik olur :)

"Tek araç geçebilecek bir noktadan tırla geçmeye uğraşıcaksınız." :D :D

"Çok yanaşırsam taksiye çarpacam yanaşmazsam dorsa çarpıcam bunların ikisine çarparsamda zaten sol tarafa dönüş yaparken öteki dorsa çarpacam" ne cümle kurdun be abi :D

Euro Truck oynuyorum her şey güzel trafiktede çok sorun yaşamıyorum dikkat edersem gayet rahat kullanıyorum (aniden karşıma çıkan lambalar ve tırın bir saatte duramaması sorunu hariç) fakat geri geri gidip dorseyi park etmeyi bir türlü öğrenemedim.sen bu işi gerçekten çok iyi yapıyosun :D

Euro Truck oynuyorum her şey güzel trafiktede çok sorun yaşamıyorum dikkat edersem gayet rahat kullanıyorum (aniden karşıma çıkan lambalar ve tırın bir saatte duramaması sorunu hariç) fakat geri geri gidip dorseyi park etmeyi bir türlü öğrenemedim.sen bu işi gerçekten çok iyi yapıyosun :D

scania oyna bende oradan bu işleri kaptım.

Çektiğin videolar gerçekten başarılı ve oyunlar hakkında bilgi veriyor,etkiliyor insanları :D bende euro track simulator indirmeyi düşünüyorumda kaç gb? bu sorununda konuyla alakası var mı yok mu bilemedim :D

Deneyeyim bakayım.Kulaklık ve mikrofonda gelsede bende çekim yapsam biraz ama youtubeye upload işi aklıma gelince sinirim bozulmuyor değil :D

fraps ile çekim yaptımmı 2-3 sn 27 30 mb oluyor bu sorunmu?

Kahraman abi bir şey soracaktım , oyunu indirdim ben euro track simulator 2 yi fakat çözemedim iş verdi 238 km kalan 3 saat 50 dakika diyor hep böyle uzun mu? ayrıca bu bilgiler hakkında bir videon var mı? yoksa çekmeyi vs düşünüyor musun?

Kahraman abi bir şey soracaktım , oyunu indirdim ben euro track simulator 2 yi fakat çözemedim iş verdi 238 km kalan 3 saat 50 dakika diyor hep böyle uzun mu? ayrıca bu bilgiler hakkında bir videon var mı? yoksa çekmeyi vs düşünüyor musun?

tehlikeli yoları bitireyim euro için ayrıntı videosu cekecem .
3 saat 50 dk oyunda 3 dakika 50 saniye ye denk geliyor. Bunun hesabıda hızına göre değişir. Hesaplamayı otomatik hızına göre yapıyor.

tehlikeli yoları bitireyim euro için ayrıntı videosu cekecem .
3 saat 50 dk oyunda 3 dakika 50 saniye ye denk geliyor. Bunun hesabıda hızına göre değişir. Hesaplamayı otomatik hızına göre yapıyor.
Sağolasın valla bende diyordum 3 saat 50 dakika biter mi :D

Geri