• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SCANIA Truck Driving Simulator Tehlikeli Yollar Bölüm 2

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
Oyunun 2. bölümünüde yayınlayalım. Scania oyununa ara verip euro ya gecelim.

Abi görevleri bitirince artık ticarete mi başlıyorsun? Şehir içi-dışı mal mı taşıyorsun? :D

Abi görevleri bitirince artık ticarete mi başlıyorsun? Şehir içi-dışı mal mı taşıyorsun? :D
Benim hatırladığım kadarıyla bunda mal taşıma yoktu daha çok kendini geliştirme yetenek kazanmaya yönelikti bu.

not:15.dakikada senin ufaklık niye ağlıyordu abi ? :D

Benim hatırladığım kadarıyla bunda mal taşıma yoktu daha çok kendini geliştirme yetenek kazanmaya yönelikti bu.

not:15.dakikada senin ufaklık niye ağlıyordu abi ? :D
Nebileyim ben cocuk bu ağlar :)
Ben ağlama seslerini duyamıyorum yanlız defalarca izledim sorun var mı diğe :P

Bu oyunu oynuyorum dediğinde hemen ardına euro truck smilatör'e başlıyorsun ve oyunun keyfine varıyorsun. Her gün şehirler arası yük taşırım mutlaka :D
Abi ben euro truck indirdim az bir şey oynadım şimdi bunu indirecektim biraz ters mi oldu sanki? :D

bu arada kanala yeni videolar atıyorum buraya konu açmıyorum. Euro truck simulator 'ün inceleme videosu kanalda mevcut.

Ben olmuyor diye yapamıyorum diye düşünüyordum ki karşıma bu arkadaş çıktı benim yine giderim var yavss. Adam tır içinde tekno takıloıyor :S

Valla şahsım adıma ısınma turlarını attım artık biraz daha profesyonelleşelim kaya ucarım sana skype e bak

Geri