• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

-ScarFace Nickli Üye Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TearOfKay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TearOfKay

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Tem 2012
Puanı
101
-ScarFace Nickli Üye ile alış verişimiz olucak kendisini tanıyan varmı yani güvenilirmidir ?

Yanlış hatırlamıyorsam forumda bu tarz konular yasaktı ama Onur'u uzun zamandır tanırım bir yanlışını görmedim. Iyidir iyi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güvenebilirsin şahsen ben alışveriş yapsam gözümü kırpmadan yaparım diyeyim sana.

Güvenebilirsin şahsen ben alışveriş yapsam gözümü kırpmadan yaparım diyeyim sana.

Deniz sana ne ? Kimseye iyidir güvenebilirsin deme... Ben bu kelimeleri babam için bile kullanamam. İyi ve güvenilir birisi olabilir ama sen karışma. İnsanoğlunun ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Yarın öbürgün birşey olur sonra sorumlusu sen olursun bak...

Deniz sana ne ? Kimseye iyidir güvenebilirsin deme... Ben bu kelimeleri babam için bile kullanamam. İyi ve güvenilir birisi olaiblir ama sen karışma. İnsanoğlunun ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Yarın öbürgün birşey olur sonra sorumlusu sen olursun bak...

Onun farkındayım, ben insanlara güvenme taraftarıyım, ha hiç kandıranlar olmadı mı diye soracaksan tabi ki oldu ama ben böyle düşünüyorum. Ayrıca mesajımda kesinlikle oo bu adam çok güvenilirdir gibi bir ima oluşmasın sadece ben onun yerinde olsaydım takası yapardım dedim..ve arkadaşa yol göstermiş gibi oldum artık takası yapıp yapmamak ona kalmış ben karışmam.

Tanırım sorun olmaz kardeşim eğerki hesabı vs çalınmadıysa onur görüyorsan dürt panpa :D

Bu senin vazifen değil... Bu arkadaşın bu kişi ile alışverişi esnasında ters bir durum olursa sorumlusu Maxigame Yöneticisi olur. Çünkü sen adama güvence verdin, güvenilir dedin. Taşıdığın rütbenin ve kullandığın kelimelerin insanların nezdinde bir değeri ve bir ağırlığı var o nedenle kelimelerini ölçüp tartıp konuşmalısın ve ileriyi de düşünmelisin.

Konuyu açan arkadaşa söylüyorum, eğer başına herhangi bir iş gelirse Maxigame olarak kesinlikle sorumluluk kabul etmiyoruz. Biz kimseye güvence vermiyoruz ve kimseye güvenilirdir demiyoruz Maxigame Kurucuları olarak. Yönetici arkadaşımızın kullandığı kelimeler kendi şahsını bağlar ve bizi alakadar etmez.

ve bundan sonra Deniz senin böyle konulara bu şekilde karışmamanı rica ediyorum. Kendin istediğin kişiye güvenebilirsin ama insanları Maxigame çatısı altında güvenilir olarak kimseye önerme.

izmitte oturuyor yanlış hatırlamıyorsam bundan 1-2 ay önce ben ondan kasa alacaktım gaming masaüstü fiyatın falan pazarlığını yapıyorduk gelir elden alırım bende sakaryadayım arabayla geliriz yarım saat elden takaslarız herşeyi dedim bir anda sustu sonra skype dan ö.m dan cevap vermedi bende bıraktım uzak durdum benim o arkadaş ile tek iletişimim bu :)

izmitte oturuyor yanlış hatırlamıyorsam bundan 1-2 ay önce ben ondan kasa alacaktım gaming masaüstü fiyatın falan pazarlığını yapıyorduk gelir elden alırım bende sakaryadayım arabayla geliriz yarım saat elden takaslarız herşeyi dedim bir anda sustu sonra skype dan ö.m dan cevap vermedi bende bıraktım uzak durdum benim o arkadaş ile tek iletişimim bu :)

hmm ilginç

konusu vardı hani 2.el satışa aktarıldıydı sonra 16 gm ramm li kasası vardı 1300-1500 lerde anlaşmaya çalışıyorduk kendisi 1600-1800 istiyordu sonra sakaryaya geliyorum finallerden sonra dediğimde sustu bende konuşmadım zaten vazgeçtim o olaydan sonrada kendim toplayacağım

Onun farkındayım, ben insanlara güvenme taraftarıyım, ha hiç kandıranlar olmadı mı diye soracaksan tabi ki oldu ama ben böyle düşünüyorum. Ayrıca mesajımda kesinlikle oo bu adam çok güvenilirdir gibi bir ima oluşmasın sadece ben onun yerinde olsaydım takası yapardım dedim..ve arkadaşa yol göstermiş gibi oldum artık takası yapıp yapmamak ona kalmış ben karışmam.

Kardeşim ne olursa olsun , kim olursa olsun gerekirse 100lerce kez iş yap ama , kesinlikle başkasına güvenilir ve kesinlikle güven ilk ver ilk al gibi önerilerde bulunma . İnsan oğlu çiğ süt emmiştir , ne olacağını bi allah bilir , kendi itibarınıda karalarsın , hele yöneticiyken asla.

ve demişsin ki ben insanlara güvenme taraftarıyım , Sağlam bir tekme yedikten sonra "Güvenme taraftarı" olacağını hiç sanmıyorum :)

eskisi kadar aktif olmasamda buralardayım ben hala takas konusuna gelirsek ben canere teklifte bulunmadım kendisi ekleyip takas yapalım dedi

Kardeşim ne olursa olsun , kim olursa olsun gerekirse 100lerce kez iş yap ama , kesinlikle başkasına güvenilir ve kesinlikle güven ilk ver ilk al gibi önerilerde bulunma . İnsan oğlu çiğ süt emmiştir , ne olacağını bi allah bilir , kendi itibarınıda karalarsın , hele yöneticiyken asla.

ve demişsin ki ben insanlara güvenme taraftarıyım , Sağlam bir tekme yedikten sonra "Güvenme taraftarı" olacağını hiç sanmıyorum :)

Ben güvenilir olduğunu düşünüyorum ve fikrimi belirttim gerisi ona kalmış. Yazımı daha dikkatli okursan hiç kazık yemedin mi diye soracak olursan tabiki yedim dediğimi de görebilirsin. Ben ilk sen ver ilk o alsın gibi şeyler de söylemedim sadece ben olsaydım dedim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri