• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Screwy Basit ve Şık Menü Tasarımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
maxigamelogo.png

Merhaba arkadaşlar;
Uzun zaman önce kendi sitem için hazırladığım temanın menüsünü sizinle paylaşmak istiyorum. Belki bazı kişilerin işini görür :)

CSS Kodlarımız:

Kod:
#screwymenu {list-style-type: none;background-color: #424242;font: 13px tahoma;height: 35px;border-bottom:5px solid #005fbf;}
#screwymenu li {float: left;}
#screwymenu li a {color: #fff;text-decoration:none;line-height:15px;padding: 10px;display:block;transition:background-color 1s;}
#screwymenu li a:hover{background: #005fbf;height:15px;}

HTML Kodumuz:
Kod:
<div id="screwymenu"><li><a href="#">Ana Sayfa</a></li>
<li><a href="#">MaxiGame.Forum</a></li>
<li><a href="#">MaxiGame Destek</a></li>
<li><a href="#">Temalar</a></li>
<li><a href="#">Soru ve Sorunlar</a></li>
<li><a href="#">Yönetim Ekibi</a></li>
<li><a href="#">Duyurular</a></li>
<li><a href="#">Yetkili Alımları</a></li>
<li><a href="#">Tema İstekleri</a></li>
<li><a href="#">Eklenti İstekleri</a></li>
<li><a href="#">Grafik İstekleri</a></li>
<li><a href="#">Facebook Sayfamız</a></li>

</div>

Sonuç:

v1p26.png

Paylaşım için teşekkür ederim kullanmayacağım ama böyle paylaşımlar yapan kalmadı forumda inşallah bu sektörü canlandırırsın buralarda

Paylaşım için teşekkür ederim kullanmayacağım ama böyle paylaşımlar yapan kalmadı forumda inşallah bu sektörü canlandırırsın buralarda

Hayırlısı kardeşim. Bölüm kalırsa paylaşımlara devam vakit buldukça kodlayıp paylaşırım :)

Tamda ödevim vardı site hazırlayacaktım çok işime yaradı dostum teşekkürler :)

Geri