• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Screwy # Röportaj # 14 Aralık 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
maxigamelogo.png

Adı Soyadı :
Resul Ö.

Yaşadığı Şehir :
İstanbul

Memleket :
Samsun

Meslek :
Öğrenci

Tuttuğu Takım : Genellikle takım tutmuyorum :D

Burcu : Balik :D

lblwj.png

Hobileriniz : Web tasarım yapmak, PS ile çizmek,karalamak,Kodlama yapmak, müzik dinlemek... Aklıma bu kadar geldi :D

Fobileriniz : Sürüngen sınıfına giren bütün yaratıklar :D

Forumdaki İlk Nick'i : resul551 gibi bişi olsa gerek :)

Silkroad İle Tanışması : İlk önce mahalle ile knight online oynuyorduk. Daha sonra arkadaşlar bana silkroadı gösterdi. İlk başlarda oyun kötü gibi gözüksede sonradan tiryakisi oldum ve böylelikle srocu oldum :)

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? :
İlk zamanlarda silkroad ile ilgili karakter yapılandırmaları ile ilgili dolanıyordum. Daha sonra gerek ortamı gerekse görünümü açısından burada vakit geçirmeye burada takılmaya başladım.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? :
The bright'in eski nicki kullanmıyordu izin aldım sağolsun izin verdi. 1 yıl kadardır bu nicki kullanıyordum. Nick sayemde ünlü oldu :D

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? :
Çok bilmişlik, yalan ve cıvıklık

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? :
Şuanda uğraşmıyorum :D

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? :
Benim hayatım iyi ama illa seçmem gerekirse NETACİ ŞAŞMAZ'ı seçerdim. Sonuçta ölümsüzlük var işin ucunda :D

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? :
Kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinlerim...

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? :
Çok severim ama belli bir yerden sonra bunalmaya başlarım. Gezdiğim yerleri hatırlamıyorum. :(

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? :
New york, ukrania,rusya

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Ümit abi adamın dibidir. Bana çok faydası dokunmuştur. Ne kadar zorluk çektiğini bilen kişiler arasında olduğumu düşünüyorum. Her ne kadar forum ile bizim gibi çok yakından ilgilenemesede bizden çok yorulduğunu bilirim. :) Çok sıcak kanlı bir insan. Yakından tanıyınca çok sevilecek bir kişi :)
Terk-i Diyar : Kahraman abi bu forumun direğidir. Hammesidir. Olmasa ne olur bilemiyorum. Bir ara yönetimden çıktığını ve forumun 1 günde sapıttığını bilirim. :) Dışardan her ne kadar kaba yada sinirli bir insan gibi dursada aslında çok tatlı ve sevecen bir insan. :)

Antibiotic : Kendisini çok severim. İyi bir insan çok yakından muhabbetimi olmadı ama iyi birisidir. İsmini hatırlayamadım kaç gündür orası ayrı bir konu.
Intensify : Deniz'i çok severim. Forumda en çok konuya sahip olan arkidaş :D çok sık ve samimi muhammetimiz olmasada konuşmuşluğumuz var arada severim kendisini :D
xbox360 : tanımıyorum.hiç konuşmadım. yorumsuz :D

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Aç kaldığımda benden beklenmeyecek yemekler yapabilirim :D

En sevdiğiniz renk ? : Siyah, mavi

En sevdiğiniz film ? :
Bir sürü var hangisini yazayım :D

En sevdiğiniz kitap ve yazar ? :
yok

En sevdiğiniz özelliğiniz nedir ? : Sabırlı olmam ve karşımdaki ni üzmemek için bazı şeyleri içime atmam :)

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Küçükken mahallede oyun oynarken bir arsadan taş almaya gitmiştim renkli taş. Orada da 3 tane K9 vardı onların orada olduğunu biliyordum. Sırf artistliğine gidip o renkli taşları almıştım sonra büyük bir kaçış ile 20 metre koştuktan sonra bayılmışım sonrasını hatırlamıyorum. Ama anlatılanlara göre markettekiler yetişip beni kurtarmış :D :D

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Evim :D

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? :
Annem ve Babam

Hayvan besliyor musunuz ? :
2 Tane Muhabbet kuşum var. Şuan işyerindeyim eve geçince resim eklerim :D

Karşı cinste hoşlandığın tip ? :
Sarışınlardan hoşlanırım :D sarışın olsun benim olsun :D

Benzetildiğiniz biri var mı ? :
Hayır

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? :
Bilmem düşünmek lazım :D

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? :
Nayır

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? :
Ailemle olan muhabbetim kibar ve kesinlikle kaba değildir. Arkadaşlarımla küfürlü,kavgalı vs :D

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? :
Şimdilik yok gibi :)

Bankadaki tüm paranı hiç acımadan harcayacağın dükkan ? :
Harcamam :D

Hangi mevsimi seversin ? :
Kış

En sevdiğin dondurma ? :
Maraş usulü açık dondurma

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? :
Bence çok faydalı bir sistem. Gerek yönetimi gerekse forumda ki popülerliği ile bilinen üyeleri tanımak ve kaynaşmak amacı ile yapılabilecek en güzel yöntem. Röportajdan ötürü teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim...

Geri