• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Screwy

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
maxigame_logo2.gif

n8cr6.png

vct29.png

[ANLATIM ]Js ile Dalgalı Yazı Yapıyoruz.

n8cr6.png

99mn.png

Screwy Basit ve Şık Menü Tasarımı

Online-Offline Durum Çubuğu

[DERS] HTML'e Giriş

[DERS] HTML Sık Kullanacağımız Kodlarımız ve Anlamları

[SEO] Robots.txt Hakkında Herşey

[SEO] Dofollow ve Nofollow Linkleri Nedir? Nasıl Kullanılır?

[ANLATIM]CSS'de Renk İfadeleri

n8cr6.png

pqz3.png

[Anlatım] PHP Dilini Tanıyalım...

[DERS] PHP - Veri Türleri

[ANLATIM] PHP - Küresel Değişkenler

[DERS] Küresel Değişkenler - $GLOBALS

[DERS] Küresel Değişkenler - $_SERVER

[ANLATIM] PHP OOP Nedir?

n8cr6.png

metin2.png

Metin 2 Hamachi Server Hakkında Herşey

Navicat Şifresi Değiştirme.!

Zırh ve Silah Taşları Kılavuzu

Metin2-At Görevi Alma - Ayrıntılı

KuLé Giriş LvLini DeğiştiRmék

n8cr6.png

nfs_world_online_game_icon_by_wolfangraul-d30oe2t.png

Need For Speed World - Rehber

n8cr6.png

168.png

Karahan Online Aile Sistemi

n8cr6.png

legendonlines.png

Legend Online l Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Legend Online l Amfi Tiyatro Sistemi

Legend Online l Transfer Kampı

Legend Online l Kahraman Tanıtımları

Legend Online l Depo Sistemi

Legend Online l Yoklama Sistemi

Legend Online l Ekipman Donanması

Legend Online l Beceri Tanıtımı

Son düzenleme:
Hayırlı olsun yönetime hoşgeldin başarılar.:)

Son düzenleme:
Calismalarin iyi de Resul konu kirliligi olmamasi açısından aynı içerikli konulari ayni konuda versen daha iyi olmaz mi ?
Mesela şu son açtığın legend online depo ve yoklama sistemi

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Calismalarin iyi de Resul konu kirliligi olmamasi açısından aynı içerikli konulari ayni konuda versen daha iyi olmaz mi ?
Mesela şu son açtığın legend online depo ve yoklama sistemi

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Aynını az önce başka bir arkadaşa'da yaptım. İçerik kısa olabilir fakat tüm bu konuları tek bir konuda açmam google açısından bir önem kazandırmaz. Bu şekilde konu hem iyi index alır hemde isteyen aradığına daha rahat ulaşır. Bilerek böyle yapıyorum... Böylesi daha faydalı oluyor çünkü... Örneğin ben kahraman tanıtım konusu açtım bunu açmadan önce hem google'da hemde arama sisteminden baktım yoktu ama arkadaş konusuna eklemiş bunları neden bulamadım çünkü bir sürü içerik bir konudaydı ve bunu ne google nede arama sisteminden görebildim. Ha mesaj olarak aratsam çıkar ama arama sisteminde mesaj olarak aratmak pek sağlıklı konuç çıkartmaz karşıdaki kişiye.

Ama isterseniz birleştiriyim hepsini hiç sıkıntı değil benim... Amacım kötü bir şey değil. Böylesinin daha sağlıklı olacağını düşündüğüm için böyle yaptım yani :)

Son düzenleme:
Etiketleri zaten ekliyorum. Sadece son açtığım konuda yok onunda sebebi gelen özel mesajı açtım ve etiketi unutmuşum. Oda 1 konu. Bu yorum o konu içinse özür dilerim bir daha olmaz :)

Sadece 1 konuna baktım ve söyledim ki diğer arkadaşlar da görsünler, problem değil.

Ayrıyet'ten hepimiz aynı amaç için çalışıyoruz. Ben yaptığımın edindiğim bilgiler, aldığım derslere göre maxigame'e daha faydalı olacağından adım kadar emin olduğum için yapıyorum. Yanlış yapıyorsam yada size göre hatalı bir davranış sergiliyorsam tekrarlanmaz. Ama bu durumda önemli olan maxigame değil sizin fikirleriniz olmuş olur. Genel olarak söylüyorum bu arada deniz. şahsi değil yani :)

Geri