• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Seafight Sunucu Seçimi Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Selam Korsanlar,

Yapılan güncelleme ile artık nick ve şifrenizi yazdıktan sonra direk servera giriş yapmaktadır. Bu nedenle sizlerden oynadığım serverı seçemiyorum gibi birçok şikayet gelmektedir. Bilmeyen arkadaşlar için resimli bir anlatım hazırladık.
ilk olarak nick ve şifrenizi girdikten sonra herhangibir( oynadığınız yada oynamadığınız ) servera giriş yapacaktır. Server değiştirmek isterseniz aşağıdaki resimde göründüğü şekilde oyun anasayfanızın sağ üst kısmında bulunan '' Sunucu Seçimi '' butonuna basmalısınız.

26920514987dbfdc05eda5f320f6a5c84fff4bb3.jpg

Daha sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi server seçim menüsü çıkacaktır. Buradan istediğiniz serverı seçerek tekrardan nick ve şifre yazmadan server değiştirebilirsiniz.

3d20e2a83a919744a5d4712f29a27c374fff4bb8.jpg

Umarız bu konuda bilgisi olmayan arkadaşlara bu mesaj yardımcı olur.

Geri