• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Searoadonline V1.5 PaneL

fiko_41_TR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2010
Puanı
3
Merhaba Arkadaslar Kendi Yapıgım Panel Görüşlerinizi Bekliyorum
Vsro Serverİçin Dinamik Sayfa Oluşturuyorum Sayda ÖZellikleri
Anaİndex orunsuz
Register SorunSus
Download Hazır
Fortes Hazır
Top 10 Sorunsus
Forum Sorunsus
Market Sorunsus
Online Desterk Bölümü Hazır (Siz Sadece Firezille Yüke Gerisini Hallederim)
En Önemli Dinamik Site NEdir ilk Onu anlatam Kısaca Dinamik Sİte Karşı Kişinin Yanı Sİtenin Sahibinin Güncelleye Bilecegi Sİtelere Dİnamik Sİte denir .ŞuanKi Çalısmam bu.
Admin Panelde Neler olucak :
1)Site On OF
2)Otomatik Güncelleme
3)İstedigi YEri Düzeltme ekleme Örn Download bölümüne yeni Link Ekleme Tasarım Yetkisi Vermicem Bozarsa Bidaha Yapmak zorunda kalırız Ve yeniden ücretmermek Zorunda kalır.
4)Login ADmin Girebilecegi Bölüm
5)Yeni Güncellemeler Ekleme alanları kısaca Server ile alakalı Haber verme alanı
6)Reklam Alanları Olusturulucak Site Reklam ala bilmesi için .ama şuan bu anaindexte mevcut deil ilerde eklenir V.2 de

----------

Şuan Satmıyorum Sadece Göstermek Amacıyla Koydum :D

Son düzenleme:
hocam siteyi neyle kodladın ? html ise html öğrenmek kaçgünümü alır dream weaverle

furkan Tasarım Felc bencede ama ılerkı zamanlarda duzelır inş.

Emege Saygı Bırseyler karalasada bıze begenmek duser

Sadece bir şey konuyu dağıtıcam ama O Profil resmini almak iiçin arkadaşından izin aldınmı ?

----------

FAKE Gibi üyelik - Alt Alta yap - Yazı Tipini Comic Sans yap " yazı tipi -8-10 Yap.

acele işe renkler karışmış mavi ve yeşil yazıları siyah renk ile değiştirip yazılar için küçük bi bölge yapmalısın

Geri