• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şebnem Bugu 100 Çözüm aranan Konu Videolu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FastReX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FastReX

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Eyl 2013
Puanı
1
Evet Arkadaşlar Bugun Sebnem Bugunu Kökten Kaldırıyoruz.

İlk Önce root.eix ve root.epk'yı unepk yardmı ile acıyoruz.

Ardından '' game.py '' i acıyoruz.

Daha Sonra Asagıdaki Kodu Aratıp Siliyoruz.

onPressKeyDict[app.DIK_I] = lambda : self.interface.ToggleInventoryWindow()

Ve Ardından root.eix ve root.epk'yı paketleyip Yeni root.eix ve root.epk'nızı kullanıyorsunuz.

Video'lu Anlatım :
[video=youtube;psVDPrCqyec]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=psVDPrCqyec[/video]
Sistemin Amacı:

Hepimiz Biliyoruzki Sebnem Bugu Yapabilmek için Karakter Atıp Cok Hızlı Bir Sekilde Sebneme Tıklamak'la Oluyor.
Yukarıdaki Yazılanları Yaptıgımız Taktirde '' I '' kısayolunu Kaldırmıs Oluyoruz Ve Envanter'e Girmek için Simgeye Tıklamamız Gerekiyor.
Bu Sayede Zaman kaybediyorlar ve Sebnem Bugu Yapamıyorlar.

Bu Konu Defalarca paylaşıldı Gerek Yüzük Seklinde vs. vs. Ama Hiç Birinin Kesin Cözum oldugunu Sanmıyorum.
Oynadıgım Test Ettigim pvp Serverlarda Damagelerde ciddi Dususler oldugunu Gördum ve Suraların ustunlugu Tabikide. Sanırsam Verilen Özellikler Bir Süre Sonra Gidiyor Ve Oyunda Bir Dengesizlik Baslıyor. Basit Ama Etkili Bir yöntem Herkezin Kaldırması Gereken Bir Bug.

İyi Forumlar..

Ne Demek Kardeşim İşine Yaradıysa Ne Mutlu Bana:)

Geri