• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Seçim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NR1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

NR1

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Tem 2014
Puanı
31
Sizce iphone 6 mı yoksa PS4 mü :) Birbirinden alakasız ürünler ama birini seçmek zorunda olsanız hangısını alırdınız?

Ben olsam ps4 alırdım. Telefonu sadece konuşmak için kullandığım için

Eğer seçme hakkı bana kalsa idi hangisini daha çok kullanacağıma inanıyor isem onu alırdım.

Ki şuana kadar Ps2'den sonrasını oynama fırsatım olmadı ne tür özellikleri var bilmiyorum bu yüzden sanırım İphone 6 alırdım.

PS4 ile kıyasla, IPhone 6 iyi bir seçim olacak bence. :D

Bak şimdi iPhone 6'yı alıyorsun ve satıyorsun, sonra o parayla ps4 alıyorsun üzerine kalan parayla ne yaparsan yap :D

Sizce iphone 6 mı yoksa PS4 mü :) Birbirinden alakasız ürünler ama birini seçmek zorunda olsanız hangısını alırdınız?

989.gif

2.5-3.000 milyarı çöpe vereceğine PS4+LED TV bile alabilirsin :)

İşte beni en çok çekende pederin dün akşam yeni tv alması :D Ayrıca Sony hersene yenı urun çıkarmıyor bu bölümde ama iphone hersene çıkıyor.Çok kararsızım.Bende telefon olarak 4s var aslında çok memnunum benim düşürmelerime vs dayanıyor büyük kararlılıkla ama biraz eski kaldı oda dusundurucu.

Bana göre çok kullandığını al , yani evde fazla duruyorsan , dışarıda fazla bir ortamın yoksa PS4 al. Tabi ps4 ün kötü yanı sadece almakla bitmiyor. PS Plus var + oyunlar var. (Her sene 2-3 oyun alman lazım)

Eğer ki Telefonla fazla uğraşiyor ve evde fazla takılmıyorsan , dışarıda fazla ortamın var sa ve ortamların iyi ise iphone u tercih ederim. Hem havası hem de daha fazla seçenek , kolay , hızlı.

Iphone u daha cok kullanacağın ve ps4 le kızlara hava atamayacağın icin 😄 iphone 6

LG G2 mini

Geri