• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Selam Arkadaşlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dooo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dooo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ara 2013
Puanı
9
Ben youtube kanalı açtım dün gece adsense başvurdum reddedildim ve tekrar başvurdum onu bekliyorum
ben şimdiden 7 tane vine attım sayfaya ama kimse izlememiş :D dün geceden bugüne 23 görüntülenme diyor hepsini f5 yapınca oldu
ne türk videolar atsam çok izlenilir şimdi amatör şarkılar atıcam yardımcı olurmusunuz :) :-*

----------

Ayrıca videoları youtubeden başına ss koyarak indiriyorum sizede öneriririm güzel hemen iniyor :D programa gerek yok

----------

istediğim kadar video yükleme hakkım varmı ?

----------

video yüklemek yasak değil dimi ceza meza almam video yüklemeden telif hakkı olmayanları yüklüyorum sakıncası varmı

aradığın cevapları vereyim ama yanlış yerdesin (bu sorular için)
öncelikle vine yüklemekle para kazanamazsın.2.si adsense açarken tüm bilgilerini eksiksiz gir ve 18 yaşından büyüksen onaylanır.
sen güncel haber videoları takip et şimdilik.

videoları indirmek için birton yöntem var örneğin firefox kullanıyorsan eklenti yükleyebilirsiniz.
istediğin kadar video yükleyebilirsiniz ama youtube senin spam yapttığını yani dk başı video attığını görürse spamdan kanalın kapatılabilir.
video yüklemek yasak değil fakat telifli videolar yüklersen kanalın kapatılabilir

amacım para kazanmak değil şimdiki amacım öyle eğlence ama ilerki zamanlarda düşünüyorum şuan amatörüm saten sağolasın yorumun için

adsense sadece adımı soyadımı yaşadığım yeri telefon numaralarımı aldı

----------

eski komik videoları yüklesem izlenirmi acaba

Geri