• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Selam Arkadaşlar.

CyroHunter

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
6
Merhaba beyler.
Telefon alıcam size danışmak istedim bütcem 800 TL.#
Telefon olarak suan Nokia Lumia nın 820 i almayı düşünüyorum telefonu kullananlar veya hakkında bilgi sahibi olanlar biraz telefonu tanıtırmısınız bana cok kararsızım . 800 tl ye önerebilecegınız telefonlar nelerdir telefonumu sık degiştirmedigimden iyi bir telefon almak istiyorum yardım ederseniz cok sevinirim Teşekkürler :)

Telefon ile ilgili konularınızı mobil aygıtlar bölümüne açın.

Nokia'nın Lumia serisi Windows 8 Phone işletim sistemli telefonlardır, yavaş yavaş Lumia'da android versiyona geçiyor.
General Mobile Discovery de önerebilirim, forumda çoğu arkadaş kullanıyor ve memnunlar gözüküyor bir araştır istersen.

Tartışmasız general mobile almanı tavsiye ediyorum. Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum, ne telefonda yavaşlama, kasma vb. gibi hiç bir problem yok ve beklentimin kat kat fazlasını karşılıyor. Şuanda General Mobile 2 çıktı ancak türkiyeye gelmedi telefonu değiştirecek olsam dahi yine general mobile derim.

Markasından ötürü ön yargın oluyor olabilir, bendede vardı çok araştırdım ve çok düşündüm. Şimdi diyorum ki iyiki almışım.

Tartışmasız general mobile almanı tavsiye ediyorum. Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum, ne telefonda yavaşlama, kasma vb. gibi hiç bir problem yok ve beklentimin kat kat fazlasını karşılıyor. Şuanda General Mobile 2 çıktı ancak türkiyeye gelmedi telefonu değiştirecek olsam dahi yine general mobile derim.

Markasından ötürü ön yargın oluyor olabilir, bendede vardı çok araştırdım ve çok düşündüm. Şimdi diyorum ki iyiki almışım.
GM araştırıcagım. Peki Nokia Lumia 820 için düşünceleriniz nelerdir ?

Windows phone kullanabileceksen Lumia serisi iyidir.
İnternetten genel kullanıcı yorumlarına da bakabilirsin

Gmd varken başka telefon bakmayın kardeşim.

Bütçen 2 bin tl olur o zaman farklı cihazlar düşünülebilir.

GM. Discovery gayet hoş bence.. yada motorola g2 gayet hoş telefonlar ve ucuz..

GM araştırıcagım. Peki Nokia Lumia 820 için düşünceleriniz nelerdir ?
Çevremde yaklaşık 6 kişi lumia kullanıyor, kimi 520 kimi 720 ve kullanan arkadaşlarımda dördü telefonu garantiye gönderiyor sürekli saçma sapan bir sebepten dolayı. Telefon güzel mi? Güzel ona birşey söyleyemem ama General Mobile varken o bütçe ile başka bir telefon almak yalnış olur. 1.5 - 2 Bin TL bütçen olur anlarım ama, 800 liraya alacağın en güzel telefon General Mobiledir. :)

Lumia serileri güzel telefon ama W8 daha almak için bence daha erken diye düşünüyorum.Çünkü hala geliştirmeye devam ediyorlar.Stabil değil.Diğer arkadaşlarında dediği gibi çok acil şekilde telefon alacaksan GM Discovery yada biraz bekleyeceksen GM Discovery 2'yi almanı öneririm.

Geri