• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SelamunAleyküm Arkadaşlar.. [SemihBurak]

MagicLifes

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ocak 2010
Puanı
2
Herkese merhabalar, uzun süre vakit geçirdiğim bu değerli ortamdan bazı sebeplerden ötürü banlanarak uzaklaştım. Yeni üyelik alıp yazmak isterdim fakat oda alır almaz banlandı. ( Papa'ya suikast düzenleyen Ağca ben kadar ceza almamıştır. ) Her neyse buradaki ortam hep gözümün önünde tüttü, burada çok güzel sohbet, muhabbet ortamı yakaladık, yeni bilgiler, karşıt görüşler derken iyi vakit geçirdik. Uzun lafın kısası askere gitmem sebebi ile buradaki arkadaşlara da hem bilgi vermek hemde varsa üzdüğüm, kırdığım helallik almak için bu konuyu açtım.
*Rabbim hepimizin hakkında her şeyi en hayırlısı ile gönlümüze göre versin inşallah.

Gideceğim yer;
ogQNQo.jpg

Tanımakta güçlük çekenler için profil resmi :)
DMX58z.jpg

gelme torun gelme senide üzerler :D

hayırlı yolcuklar ALLAH sabır versin şimdikten hayırlısıyla bitirip gelirsin inş bende askerden geleli 5 6 ay oldu 2.inci zh tug'daydım Ulaştırma olarak gittim :)

gelme torun gelme senide üzerler :D

hayırlı yolcuklar ALLAH sabır versin şimdikten hayırlısıyla bitirip gelirsin inş bende askerden geleli 5 6 ay oldu 2.inci zh tug'daydım Ulaştırma olarak gittim :)

Eninde sonunda olacaktı geç bile kaldık zamanında gitseydik iyiydi. :) Bakalım neler bekliyor bizi nasip.

seni bekliyenler : ulaştırmalar genel olarak 75 45 gün acemi birliği yaparlar ben 75 gün yaptım Tuvalet yemekhaneye uygun adımda gidersin egitimler çok sık olur usta birligi ayrı dert :)

Hayırlı yolculuklar, teskereler diliyorum şimdiden.Bende yaza doğru 2.kez tecil ettirecem erteleyip duruyorum, bakalım işin sonu hayırlı olucakmı :D

Aleykum selam, güle güle git gel insallah.

Sayili gün çabuk gecer,yerinde fena değil,usta olduktan sonra rahat edersin,hakkim varsa helal olsun :)

Geri