• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sensizde yaşarım ben Ankara'da...

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Şu sıralar Ankara'da biz Ankara gençlerinin moralini bozabilen yeni bir şarkı türedi ve gayet hoş bence. Paylaşmak istedim. :) Böyle bir şey yazmak yasak mı bilmiyorum ama yasaksa lütfen uyarın;

Öneri: Bira ve Sigara öneririm yanında. :) Unutmadan bir de akıla gelecek eski bir sevgili. :) (Yasaksa lütfen uyarın.)

Sen sarkıyı dinlerken mi tribe giriyorsun yoksa tribe girmek için mi şarkıyı dinliyorsun ? Önce buna karar vermelisin.

Şarkıyı ilk defa dinlerken tribe giriyorum, öğrendikten sonra tribe girmek için dinliyorum. :)

:)
O da olur .
Azeri motifler var şarkıda.Bu azeri motiflerinden nefret ediyorum desem yeridir.

Azer pek dinlemem abi o yüzden bir şey söyleyemeyeceğim, tek bildiğim sevgilimden yeni ayrıldım deşiyor bu şarkı beni. :)

Deşmesin sen yeni sevgili yap kendine.Hayat deşilmek için çok kısa.
Bunları söyleyebiliyorum çünkü yaşadık. Tek kalemde silip atmayı tez elden öğrenin. Asıl önelisi evlediğiniz kişi değeri ona verin hak etmeyenlere sadece hak etiğini verin.

Deşmesin sen yeni sevgili yap kendine.Hayat deşilmek için çok kısa.
Bunları söyleyebiliyorum çünkü yaşadık. Tek kalemde silip atmayı tez elden öğrenin. Asıl önelisi evlediğiniz kişi değeri ona verin hak etmeyenlere sadece hak etiğini verin.

Abi 4 sene ya dile kolay içim ne biçim acıyor anlatamam :) Gerçi sen bilirsin yaşamışsın abi ya kolay silinmiyor :)

----------

Winston soft tabiki

Camel Black
:up:

Abi 4 sene ya dile kolay içim ne biçim acıyor anlatamam :) Gerçi sen bilirsin yaşamışsın abi ya kolay silinmiyor :)

----------

Camel Black
:up:

3 senelik birine çok ufak hatasından dolayı yolda sadece başımı çevirdim o geri kalanı anladı.
Bardağın dolu kısmına bak şimdi seni yeni heyecanlar farklı duygular bam başka yaşam tarzı bekliyor.
Bir an önce ayak uydur.

3 senelik birine çok ufak hatasından dolayı yolda sadece başımı çevirdim o geri kalanı anladı.
Bardağın dolu kısmına bak şimdi seni yeni heyecanlar farklı duygular bam başka yaşam tarzı bekliyor.
Bir an önce ayak uydur.

​Vallaha doğru dedin abi ha bekârım alayına bakarım ya :D Ankara benim :D

Geri