• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sentius # Röportaj # 13 Mayıs 2014

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı :Çağatay Deniz

Doğum Tarihi : 24.12.1996

Yaşadığı Şehir : Antalya

Meslek : Öğrenci & Editör( arada :D)

Tuttuğu Takım : Galatasaray

Burcu : Oğlak
lblwj.png

Hobileriniz : Basketbol,gezmek,s4 league

Fobileriniz : Böcekler

Forumdaki İlk Nick'i : Helboy24

Silkroad İle Tanışması : Mahallede net cafede oynarlarken gördüm.

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Herşey için tek çare maxigame :D

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : @pureLove sağolsun o buldu. :D

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? :Sövmek,Çocuk olupda ben 20 yaşındayım diyenler,eziklik yapılması

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Şuanlık fazla uğraşmıyorum arada basketbol oynarım turnuvalrda sınıf kalecisiyimdir. :D

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Bill Gates olabilir. :D

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Yabancı pop,Dubstep,Türkçe pop,Rock, Elena -Your Captain Tonight

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Evet severim, Şehirler arası bir çok yere gittim hepsini yazmaya gerek yok

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Şuan aklımda bir yer yok
lblwj.png

MaxiGame'de çalışan Adminler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Forum sahibi ve İyi birisi

Terk-i Diyar : Forumun abisi bana göre kendisi iyi birisi ve bana yararı baya olmuştur.

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Evet

En sevdiğiniz renk ? : Turuncu

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : Elena - Your Captain Tonight aslında sadece bu şarkıyı sevmem bütün dinlediğim şarkıları severim. Yani sevdiğim şarkıyı dinlerim ama en çok bu hoşuma gidiyo.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : yok denicek kadar az :D

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Zaten olmak istediğim yerdeyim.

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Annem,Babam,Abim

Hayvan besliyor musunuz ? : Kuş besliyom.

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Yok

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Affedmezmi.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Liseyi bitirekde bi

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : İyidir

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Yok

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Çok iyi olmuş çokda güzel olmuş.

Geri