• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Serpens #Vv_winner_vV - 120 LvL - Wizard/Cleric - 300 TL Pazarlığa Açık

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan winner1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

winner1

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Haz 2012
Puanı
0
Char ismi: Vv_winner_vV
Char level: 120
Char Fiyati : 300 (Pazarlığa Açık) TL
Char European
Stat pointlerini Str0:3 Full İnt

Charin simdiye kadar acmis oldugu skiller :

Wizard
Cleric

Char itemlerle satilacaktir

Charin ustundeki Gold miktari: 800.000.000

Charin ustundeki Set: Robe

Itemlarin ozellikleri:

Silah : Lvl 101 + 5 Staff Silahin ozellikleri : 13 D Legend +7 Staff Mag 61% FB
Hood ( Kafa ) : 101 + 12 kafalik. Parcanin ozellikleri : Magic +12 FB
Chest ( Govde ) : 101 + 5 13 D zirh. Parcanin ozellikleri : Magic +12 FB
Shell ( Omuz ) : 101 + 12 omuzluk. Parcanin ozellikleri : Magic +12 FB
Shorts ( Bel ) : 101 + 12 pantalon. Parcanin ozellikleri : Magic +12 FB
Gloves ( Eldiven ) : 101 + 12 eldiven. Parcanin ozellikleri : Magic +12 FB
Shoes ( Ayakkabi ) : 101 + 12 ayakkabi. Parcanin ozellikleri : Magic +12 FB

Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :

Karakter Türü : European
Karakter Adı: Vv_winner_vV
Server: Serpens
Build: Wizard-Cleric
Level: 120 %71
Sp Miktarı: 2.317.651 m
Email Koruması: Var (1 kere değiştirme hakkı kullanılmadı charı aldıktan sonra dilediğiniz bir maille değiştirip sıfırdan char sizinmiş gibi güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz)
Gold: 800m
Takılar : Magic +12 FB
Job Set : Level 100

Satış Yöntemi : Bursa içi elden , diğer şehirlerden havale yoluyla... Hesabım Halkbank ve kendi adımadır (havale ücreti yok)
İletişim : w-i-n-n-e-r_@hotmail.com (bu kesinlikle charın korumalı olan maili değil) adresinden bana sadece mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Skype ; w-i-n-n-e-r_ , Bana facebook'dan ulaşmak için TIKLAYIN .
Fiyat : 425 TL (pazarlığa açık)

120 Level şu ana kadar (HİÇ) el değiştirmemiş , alınıp satılmamış tertemiz bir char...
Ayrıca 12d magic +12 seti var istenirse 13 D çevrilerek gücü 2 katına çıkarılabilir (ben bu çevirme işini setin şu anda FB kalması için alıcak olan kişiye bırakıyorum)
114 Level Jaguar fellowu vardır , bunun dışında bankada pick pet ve 49 adet zerk scroll vardır ( ki bu eylenmek isteyen birine yeter de artar , her şekilde kullanılabilen zerk scrollar , charı satarken üzüldüğüm tek şey diyebilirim (: ) Bunun dışında devili de var .
Bunu dışında char serverda herkese sorulabilir 1 kişinin bile hakkımızda kötü birşey diyeceğine ihtimal vermiyorum...
Bana ulaştıktan sonra chara girip bakmanız mümkün olur , itemler kitli olduğu için bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

İLETİŞİM ;
Skaype : w-i-n-n-e-r_
Mail : w-i-n-n-e-r_@hotmail.com
Facebook : https://www.facebook.com/barisaltinsay?ref=tn_tnmn
Ciddi olan bütün arkadaşların bana ulaşmasını bekliyorum
NOT : Bazı resimlerde staff +5 olarak gözükmektedir , Charın eline yeni +7 staff aldım fakat charın fiyatını değiştirmedim.
7mpuk.jpg

7mpv8.jpg

7mpuz.jpg

gvtmx.jpg

7mpwd.jpg

7mpwm.jpg

7mpx9.jpg

gvtbx.jpg

gvtq6.jpg

Son düzenleme:
#Onaylandı item ve banka resimlerini ekleyiniz aksi taktirde konunuz silinecektir.

ö.m gördüm ordan konuşaılm kardeş..

Son düzenleme:
"Ayrıca 12d magic +12 = Legend +6 değerinde seti var " demişsin magic+12=rare+6=legend+3 ;) 120 level charın olması ve 7 yıldır oynuyor olman bişey değiştirmiyor ;) öğren biraz :*

WindTalker çarı alıcaksan konuş almıycaksan kalabalık etme oyunu senden öğrenecek değiliz

Kardeş Mail Atıyorum Bakmıyorsun Bari Burdan Yazıyım Chara Ciddi Talibim 375 TL. ye Verirsen Alıcam Şu İletişim Numaranı veya Skype den Ekle Konuşalım Anlaşalım Hadi İyi Akşamlar

Geri