• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sert ve Dalgalı Saçı Yumşatmak.

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Evet arkadaşlar sorum çok açık ve net. Saçlarm dalgalı ve çok kötü duruyo kesinlikle şekil almıyo. Sadece önlerden biraz bırakıp onları dikebiliyorum, çok sert olmamasına karşın yinede sert yani.. saçlarımı yumuşatmanın bi yolu varmıdır ? Duştan çıkınca eyvallah, yumşaklık güzel oluyor ancak kuruduktan sonra sertleşiyor.

Bazı yerlerde bal ve zeytinyağı diyorlar ancak birde burda sorayım dedim..

Saçları 3 numara yaptırmayı düşünüyorum, aşşağıdaki resim yaklaşık 2 haftalık. Şuanda sakallarım felanda uzadı 3 numara yapmayı düşünüyorum dediğim gibi fakat yakışıp yakışmaması konusunda kararsızım.

Son düzenleme:
Sacinin genetigini degistiremezsiz kivirciksa kivircik sertse sert düzse düzdur yani. Sacini biraz uzun tutarsan fönle felan şekil verebilirsin. Ama her seferinde ugrasmak meşakkatli olur. Senin saç tipindekiler ya cok uzatip bonus tarzi yada üç numaraya vurduruolar.

saçı yıkadıktan sonra havluyla yaptığın işleme bağlı olarak değişiklik gösterebilir. yada sadece bende öyle :D

Sacinin genetigini degistiremezsiz kivirciksa kivircik sertse sert düzse düzdur yani. Sacini biraz uzun tutarsan fönle felan şekil verebilirsin. Ama her seferinde ugrasmak meşakkatli olur. Senin saç tipindekiler ya cok uzatip bonus tarzi yada üç numaraya vurduruolar.
Fön ile sadece önleri biraz dikebiliyorum, oda kısayken. Önler uzadığında duştan sonra diktiğimde dik oluyor ancak bir süre sonra dalgalı olduğu için arkaya felan kıvrılıyor acayip bi şekil alıyor. :D

her yerede resmini koymasa olmuyor :D bence kısa tutarsan dalgalı görünümden çıkar olabildiğine kısalt

Diyen adamin profil resmine bakin :D
y7k7qyE.png
buna ironi diyolar cınım :D

Yakışır,güzel olur.
Ya şöyle birşeyde var, kendime yakıştırdıktan sonra kimin ne dedediği pekde önemli değil ancak sonuçta başkalarından gelen 'güzel olmuş', 'yakışmış' gibi kelimelerde duyunca insanın hoşuna gidiyor o yüzden yakışıp yakışmaması konusunda kararsızım.

Bu arada yorumun içinde teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Ya şöyle birşeyde var, kendime yakıştırdıktan sonra kimin ne dedediği pekde önemli değil ancak sonuçta başkalarından gelen 'güzel olmuş', 'yakışmış' gibi kelimelerde duyunca insanın hoşuna gidiyor o yüzden yakışıp yakışmaması konusunda kararsızım.

Bu arada yorumun içinde teşekkür ederim.
Önemli olan bu zaten elalem ne der demeyeceksin :) Kararsızsan ps'de deneyebilirsin :D

Kardeş benim saçlarımda senin anlattıgın gibi kısa iken şekil verebiliyorum ama uzunken çok garip şekiller alıyor. gittiğim berber bi yöntem var dedi 5-6 ay saçların düz kalıyor uzatabilirsin dedi berberin sahibi kendisine yapmış saçları gayet güzeldi söylediğine göre normalde saçları bonusmuş :D çok maliyetli değilse 21.02.2014 te bende yaptırmayı düşünüyorum bakalım ne olacak :D

Geri