• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Server değiştirmeyi düşünüyorum?

paradox480

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Eki 2012
Puanı
3
Tr serverından Eu nun bi serverına geçmeyi düşünüyorum. Ama ordakilerle nasıl anlaşacağım konusunda sıkıntı var ingilizce bilmiyomda sıkıntı olur mu acaba o serverlarda oynayanlar arkadaslar bilgi verebilirler mi? Tr serverından bıktım yeterine oyundan soğuttular resmen. Adamlar oyunda hem yardım etmezler, kafasına göre takılırlar ederler bide söverler. Oyun bittimide şunu reportlayın derler.

O tarz insanlar her yerde var. EU West diperlerine göre daha az barındırıyor bunlardan. Oraya geçebilirsin.

Terimleri bil yeter.

"ı will be jungler" veya "ı jungle"

yazabiliyorsan veya anlayabiliyorsan sorun yaşamazsın.

Lol klasörünü kopyalasam kopyaladıgımı eu west yapsam 2 client birden tr ve eu olarak hata vermeden 2 clientide kullanabilir miyim?

eunordice gel recep bende gelebilirim oyuna tr serverinde olduğumuz için az giriyorum böyle :)

Yaw Eu West için 800 mb lık bir update söz konusu bi yanlışlık yok değil mi? Net kotalıda :D

Geri