• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Server Edit Programları (Tek Klasör)!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pureLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pureLove

future awesome
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 May 2009
Puanı
787
21obwad.png

Serverinizi editlemek için kullana bileceğiniz, basit ve işe yarar programları sizler için bir araya toplayarak maxigamerz.com çatısı altında paylaşmak istiyorum.Alıntıdır.Fakat dosya upload ve virüs taramaları bana aittir.

maxayrac3.png

Klasör İçerisinde bulunan programlar:

-IpInput
-pk.2 Tools & pktoolsse
-SroDDJViewer 0.8
-DDS DDJ
-Ultimate GM Helper
-XN Resourceeditor

15971.png

Hangisi ne işe yarar?

-IpInput (Media IP/port ve Server adını değiştirmeye yarar)

-pk.2 Tools & pktoolsse (.pk2 uzantılı dosyaları içerisindeki dosyaları açıp ımport etmeye yarar)

-SroDDJViewer 0.8 (Cıkarmıs oldugunuz dosyaların görselliğini gösterir)

-DDS DDJ (DDS ve DDJ uzantılı dosyaların kendı aralarında formatını değiştirmeye yarar)

-Ultimate GM Helper (GMlerin kullana bileceği basit arayüzlü, kod programıdır)

-XN Resourceeditor (Oyuna giriş yaparken tıklamış olduğunuz sro_clıent vs gibi .exe simgelerini değiştirmeye yarar)

15971.png

İndirme Linki (Tarafımdan upload edildi.) : Buradan indirebilirsiniz.

Rar Şifresi : www. maxigamerz.com (arada boşuk yok.)

Virüs total : (Tarafımdan taratıldı.) : Buradan tarama sonuçlarına bakabilirsiniz.

15971.png

Rar Görüntüsü

353eg4z.jpg

Son düzenleme:
yaw ben ddj uzantılı dosyayı wiewerden goruyorum
kaydet e tıklıyorum png olarak kaydediyor
pngleri duzenliyorum ddj ye cevırmıyor png yı o ddj dds cevırıcı
wiewera atıp sag tılklayıp ordan cevırttırıyorum bu seferde boyutu dusuk oluyor 30kb fln oluyor ve editorle medıa nın ıcıne attıgımda oyuna gırerken boyutuyla ılgılı bır hata verıyor bi yardım edersenız :D

----------

not:dds ye cevırıp dds yı paintle acın dıyorlar ama paint açmıyor dds yi

yaw ben ddj uzantılı dosyayı wiewerden goruyorum
kaydet e tıklıyorum png olarak kaydediyor
pngleri duzenliyorum ddj ye cevırmıyor png yı o ddj dds cevırıcı
wiewera atıp sag tılklayıp ordan cevırttırıyorum bu seferde boyutu dusuk oluyor 30kb fln oluyor ve editorle medıa nın ıcıne attıgımda oyuna gırerken boyutuyla ılgılı bır hata verıyor bi yardım edersenız :D

----------

not:dds ye cevırıp dds yı paintle acın dıyorlar ama paint açmıyor dds yi
Yeni yaptığını şuanki bulunan dosyayın üzerine yapıştır yapıp kaydetdiceksin yani dds olarak çevir sonra üzerine yapıştır.

teşekkürler ilgilendiğin için ama oyunu acıyorum o değıstırdıgım yer gelınce
hata verıyor boyutuyla ılgılı sanırsam full size midir nedir bısı yazıyordu
bıde abıdık gubıdık bırseyler daha :D

Keşke Alıntıdır yazsaydın da Emek hırsızlığına girmeseydin.

Ben buradan bir konu alınca Maxigame v2 açıldı oluyordu.ama Allah'tan biz bu kadar yüzsüz değiliz.

Gayet başarılı ve güzel bir konu sanki Hakan 'ın hiç bir emeği yokmuş gibi davranıyorsunuz -.-"

Geri