• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Server Farketmez # Alım # 110-120 # Wizard-Warrior

QuantumHero

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Mar 2012
Puanı
13
Karaterin olacaği Server : Farketmez
Karakter LVL : 108-120LVL arasi
Build : Wiz/Cleric - Warior/Cleric Veya Chin Karakter.
Verebileceğim ücret : 100-500 TL
Alişveriş Yöntemi : Şehiriçi (Elden),Maxigame aracılıkta olabilir.
MSN : deaglesxcoming@hotmail.com
Ad ve Soyad : Metincan YILDIZ

Yaşadiği Şehir : İstanbul

GSM : Gerektiğinde

111Lv FF Wizard + Cleric +2,5M Sp var ! Nowa Xbow dagger var önemsiz felan 2 dress var teki lucky diğeri ignore fiyatı 150 tl oyunu bırakdıgım için sw Aqurais

----------

105 Lv Plutoda Char var Fiyatı 60TL ' Şimdi sw bilmiyorm unuttum :D ama buluruz.

wts 111 wız clerık 12 dg legend staf +5 nova set 1.3m sp 1.3bıl gol 106 wolf devil toplayıcı pet angel wıng dress MAIL KORUMASIZ 125 tl esk ank sakarya antalya ızmır içi elden dier illerden havale yada sıte aracılıgı ıle
aykut_zfr@hotmail.com 545-685-87-31

Mensada 111 Level Wizard/Cleric FF +400K sp mevcut.Pet felan var seti 11 Dg+5.Elinde Magic +1 var.İlgilenirsen mesaj atarsın .Hayırlı alımlar.

reticulum serverında 120 lwl ff wizar cleric charım var
nick: SweetVViz rev6'dan inceleyebilirsin. charın baron gorevı yapılmıstır.
istanbul kartalda oturuyorum ilgilenirsen 05065499697 nolu numaradan bana ulaşabilirsin.

113 lvl wiz bard FF Sw aquaris name: Extrose FF Legend staff 13dg+2 set cok ıyı degıl 2 tane dress war

orion serverinde 6 adet 114 lvl eu karakter tanesi 120 liradan soyuk olarak satılık 1 war-cleric 2 wiz-bard 1 wiz-cleric 1 rouge-cleric 1 bard-cleric çarlar soyuk olup tanesi 120dan satılık sonteklif.com üzerinden kredi kartına 6 taksitle alma imkanıyla. (%7 komisyon alıcıya ait) irtibat için özel mesaj yollayabilirsiniz.aracı siteler için aracılık ücreti alıcıya ait

SaK= 118 cn bower
_ShenL0nq_ 117 wizard
elimde 115 116 117 warriorlar var:) bir sürü karakter var server orion oyunu bıraktım satın almak istersen mesaj at:)

Sa mensa serverında 109 lv wizz cleric satılık char soyuktur. 2 b e veriyorum yani 15 liraya filan denk geliyor ilgilenirsen özelden mesaj at.

Geri