• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ServerFarkEtmez/105-115/Wizard-Warrior-Rogue/Cleric

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GATEWAYY
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GATEWAYY

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ocak 2011
Puanı
0
Karakterin Olacağı Server: Farketmez
Karakter Lv: 105-115
Build: Wizard-Warrior-Rogue/Cleric(3 buildde olur ama cleric olmak koşuluyla)
Verebileceğim Ücret: 100-150
Alışveriş Yöntemi : İzmir içi elden/Havale
Msn : ogulcan_sanli@hotmail.com

İletişim Bilgileri:
Ad Ve Soyad: Oğulcan ŞANLI
Yasadıgı Sehir: İzmir/Karşıyaka

105 Warrior / Cleric var Delphinus serverinde 50 TL satıyorum ilgelinirsen ö.m :)

Aquarius#115 warrior cleric var.konusu mevcut ayrintilara bakabilirsin.

Mensa serverında 115 wizz cleric 116 warrior cleric 117 wizz cleric 118 warrior cleric hepsi legend setli dressli charlar ilgilenirsen özel mesaj at charlar hakkında daha geniş bilgi veririm.

Elimde Centaurus serverinde 116 Lv. Rogue-Cleric + 2.3 Milyon SP var.
İlgilenirsen mesaj atarsın.

120 wiz cleric ff herşey s grade devil baron sw aquaris pm atnz 150tl sadece :)

Konularımı incele (Hepsi Lyra serverinde) .. %60 indirim var , maxigame veya silkroadoffline aracı olabilir farketmez. msj at=)

Mensada 114 lvl wiz/clerik charımı 100 liraya satıoyorum ilgilenirsen pm atabilrsin.

s.a kardeşim bende--serpens de- 117 wiz-bard avr 560 k sp FF dewil-dres-pet var carın ayrıca job leveli 99 baron görevi yapılmıs fiyat olarak 170 tl düşünüorum eger ilgilenırsen mesaj at fotolarını atayım sana carın

aries swsinde 112 lvl rogue warlock var ilgilenirsen pm at

105 Lvl Wizz/cleric Set: Yok Silah: Yok SP: 877k Skiller:FF Banka: Boş - Fiyat: Neverirsen :) - Server: Norma
105 Lvl Wizz/Cleric Set: Yok Silah: Yok SP: 755k Skiller:FF Banka: Boş - Fiyat: Nevirirsen - Server: Norma
105 Lvl Warrior/Cleric Set: Yok Silah: Yok SP:248k Skiller:FF Banka: Boş - Fiyat: Neverirsen - Server: Norma

Normalde party yapıyodum ama diğer charımın sorulmasından sora sadece 2 charla devam etme kararı aldım ve bu charlarıda satıyorum. İlgilenirsen pm ata bilirsin.

Geri