• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ses kayıt cihazları ile kaliteli ses alma

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
beyler amatör php css mysql mssql c# veritabanı işlem ve komutları hakkında başlangıç seviyesindeki arkadaşlara yardımcı olma amaçlı videolar çekmeyi düşünüyorum elimdeki ses kayıt cihazları ve mikrofonlar oldukça dandik ses çok cızırtılı ve boğuk şekilde geliyo boş odadaki gibi yankılı ve eko var kaliteli bir ses almak için ne yapmalıyım hangi cihazları almalıyım para kazanmak gibi bir niyetim olmadığı için çok üst sekment bir cihaz olsun istemiyorum ama çokta kötü olmasın

maxigame kanalındaki bir kaç videodan örnek veriyorum ses kalite düzeyini

kalitesiz ses düzeyi

orta derecede bir ses kalitesi

iyi derece ses düzeyi

@Deepblue abi bu işlerin içinde olan birisi olarak ne yapmamı önerirsin :)

beyler amatör php css mysql mssql c# veritabanı işlem ve komutları hakkında başlangıç seviyesindeki arkadaşlara yardımcı olma amaçlı videolar çekmeyi düşünüyorum elimdeki ses kayıt cihazları ve mikrofonlar oldukça dandik ses çok cızırtılı ve boğuk şekilde geliyo boş odadaki gibi yankılı ve eko var kaliteli bir ses almak için ne yapmalıyım hangi cihazları almalıyım para kazanmak gibi bir niyetim olmadığı için çok üst sekment bir cihaz olsun istemiyorum ama çokta kötü olmasın

maxigame kanalındaki bir kaç videodan örnek veriyorum ses kalite düzeyini

kalitesiz ses düzeyi

orta derecede bir ses kalitesi

iyi derece ses düzeyi

@Deepblue abi bu işlerin içinde olan birisi olarak ne yapmamı önerirsin :)

Birçok mikrofon aldım ama gördüğün gibi halen orta düzeyin üstüne çıkamadım, yani aradığımı henüz bulamadım. Kaliteli mikrofonlar çok pahalı ama bakıyorum bazı videolarda çok dandik mikrofonlarla çok iyi sonuç alanlar var. İşin içinden çıkamadım bir türlü ben de.

Geri