• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ses sistemi yardım

KatilBiber*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
43
beyler 2+1 ses sistemim var pcye bağlı formata yollamıştım pcyi ondan önce çalıyordu formattan sonra denedim çalmadı 1 -2 yeri kurcaladım bi arada 3 dk şarkıyı dinleebildim sonra ses tamamiyle gitti şuan ne yaparsam yapayım hiç bir ses gelmiyor birisi yardımcı olabilirmi ne yaptıysam olmadı

bende kendim format attım ve müzik dinlerken ses çok açarsan kapanıyor ve sayfayı yenılemen gerekıyor sesi az kısaltırsan bozulmuyor :S

küfür serbestmi burda ?
küfür değil kalıplaşmış söz öbeği.
uqc5I5C.png

----------

Yok. Yasak. O mesajı yazanda incici kafası var. :)
Ne kafası olduğunu bilmiyorum ama incici olmadığından eminim güzel kardeşim :)

Ses sürücüleriyle ilgili sorun olabilir , formattan sonra çalıştıysa win7 kendi sürücüleriyle çalışıyordur.
Ses kartının sürücüleri yüklenmeli veya güncelleştirilmek gerekir.

Geri