• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sevgili İçin Hediye Önerileri :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Selam gençlik :)

Kız arkadaşıma bir hediye almak istiyorum. Fiyat konusu benim için önemli portatif bankamatik olmadığım için fiyat çok uçuk bişi olmasın :D Aklımda gümüş bir kolye almak var aşağıdakinden;

Bu kolye 34 TL gümüşmüş öyle yazıyor adreste :D
http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/sevgiliye-ozel-hediye-ask-sonsuzluk-gumus-kolye-116457983

116457983_tn70_0.jpg

Ayrıyetten bide bunu buldum:

Ama bunu almadan önce yinede size danışmak istedim. Sizler ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Hep önerdim hep öneririm.

Bir kıza hediye alırken önemli olan onun özel biri olduğunu göstermektir benim için.Bazen basit bir kucaklaşma bazen basit bir öpücük.Bence kolye parfüm çok klişe.Hiç kimse parfül alınca mutlu olmaz şahsen biliyorum :D

Onun yerine güzel bir çikolata sepeti veya meyve sepeti (Meyvelerden çiçek deseni) yapmak ve içine küçük bir kart atmak kesinlikle o kadını çok özel hissedecektir :)

----------

Anaa bizim resulmüş lan bu :D

Hep önerdim hep öneririm.

Bir kıza hediye alırken önemli olan onun özel biri olduğunu göstermektir benim için.Bazen basit bir kucaklaşma bazen basit bir öpücük.Bence kolye parfüm çok klişe.Hiç kimse parfül alınca mutlu olmaz şahsen biliyorum :D

Onun yerine güzel bir çikolata sepeti veya meyve sepeti (Meyvelerden çiçek deseni) yapmak ve içine küçük bir kart atmak kesinlikle o kadını çok özel hissedecektir :)

----------

Anaa bizim resulmüş lan bu :D

Başka resul mü var olm :D lan erdo senin içine ne kaçtı lan böyle romantk oldun :D

olm hatunun resmin kaplıyolar çikolataların üstüne jelatin kısmına bi onu al bide çiçek yeter :D

Hediye alma kendini götür sen zaten bir hediyesin ona :D ne anlattım bilmiyorum ama anlarsan ne ala anlamazsanda canın sağolsun :D

Çikolatalar daha ucuzmuş dur çikolata bakıyom :D

----------

Hediye alma kendini götür sen zaten bir hediyesin ona :D ne anlattım bilmiyorum ama anlarsan ne ala anlamazsanda canın sağolsun :D

Ona hediye olarak kendimi getirdim desem o bölgede katliam olur :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
Hediyesini kendi secmis zaten daha niye uğraşıyorsun.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O kadar param yok şuan. Kız istemeden 7 saat önce bir yere ödeme yaptım tüm paramla çok şanssız bir zamana denk geldi. Maaşımada daha var. Neyse çikolata yaptırıcam galiba.

---------------------------------------

Son düzenleme:
Aşk yazan kolye çok güzelmiş.Bence onu almalısın çok mutlu olacağına eminim.

Geri